Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Miroslav
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 kvě 2009, 17:29

Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od Miroslav »

Může mi někdo poradit, zda lze průběžně měnit přední sedadlo za lednici a opačně? Hodilo by se mi totiž občas další místo v autě za stávající lednici. Pokud to není příliš náročné. Ví někdo, kde sehnat použitou přední středovou sedačku s bezp. pásy? Díky Míra
Reklama
 

AKAL
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 25 dub 2008, 07:23
Bydliště: Most

Re: Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od AKAL »

nejsem si úplně jistý,ale myslím že auta co mají lednici mají v techničáku zapsáno pouze 5 sedadel,takže tam sedačku správně dát nesmíš :shock:
Multipla1,6 100 16V
Tmavě modrá metla
Most
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od Globusman »

Taky mám pocit, že to někdo řešil a zjistil, že u pětimístné verze je mezi předními sedadly míň místa, takže to nejde jen tak přehazovat, ale musí se komplet překopat celá přední řada...
bikus
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 224
Registrován: 10 led 2008, 20:30
Bydliště: Sušice, KT
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od bikus »

....navíc ikdyby to nejdejbože legálně šlo, žádný snadný "přehazování" to asi nebude, když si představím, že prostřední sedačka má samonosný úchyt bezp. pásu, takže musí při kolizi udržet dospělýho chlapa sama, bez poutání do sloupků, bude to asi přidělaný dost festovně...
Kdysi někdo na jiném vláknu psal, že to zkoušel a byla to pakárna na celý dopoledne. Natož dělat to víckrát, třeba před dovčou, po ní a tak.....
robiak
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 22 kvě 2008, 07:18
Bydliště: zeliezovce

Re: Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od robiak »

strednu sedacku drzi 6 skrutiek v podvozku,a daju sa uvolnit iba po vymontovani krajnych sedaciek.
stillo
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 25 pro 2007, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od stillo »

AKAL píše:nejsem si úplně jistý,ale myslím že auta co mají lednici mají v techničáku zapsáno pouze 5 sedadel,takže tam sedačku správně dát nesmíš :shock:
Ja mám model 2008 fabricky s chladničkou a v techničáku (v SR) uvedených 6 miest na sedenie :-)
Keď som sa importéra FIAT SK pýtal, či je to normálne, navrhli mi, že mi to opravia - ale poďakoval som za komplikácie a nechal tak.
Multipla 1.6 16V, 12/2007
miso23
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 22 čer 2008, 13:43
Bydliště: Nová Baňa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od miso23 »

My mame mloka 2000 a v TP je napisane ze 6 miest a je tam chladnicka miesto prednej sedacky. Ked sme kupovali pred viac ako rokom chlap nam dal aj 6sedacku a povedal ze original tam nebola ale ked ju doviezol a prihlasoval tak s nej spravil oficialne sest miestne auto. A chladnicka je sirsia ako sedacka, ale ak je od vyroby v aute chladnicke musia bud zohnat na vrakovisku alebo spravit tie konzoly co su potrebne na sedacku. Tolko mi povedal chlapik co vozi a opravuje mloky uz par rokov.
m6564xp
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 19 úno 2006, 20:55
Bydliště: Český Krumlov

Re: Výměna př. sedadla za lednici a opačně

Příspěvek od m6564xp »

Prostřední sedačku mám kdyžtak na prodej, v modré barvě. Mám i ledničku, ale ještě jsem nezkoušel zda funguje :-)
774 353 657
Mitsubishi Pajero 3.2 DID
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“