DEAD LOCK

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
minex
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2006, 19:43

DEAD LOCK

Příspěvek od minex »

Zdravím
Mám STILO MW 1.4 Family, koupené v únoru a nefunguje mi dead lock. Ve Fiatu mi řekli že výbava family tuto funkci nemá. Máte někdo podobnou zkušenost?

Dík Mirek. :twisted:
Moje Stilo MW 1,4 16V
Reklama
 

milan333
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 01 říj 2006, 04:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od milan333 »

Mám Stila dvě, ale netuším co je to dead lock
Stilo 115 JTD 5dv
Stilo 115 JTD 3dv
ekr

Příspěvek od ekr »

milan333 píše:Mám Stila dvě, ale netuším co je to dead lock


Tak toto zařízení by mnělo odpojit táhla ve dveřích používám to při parkování,fůnkce se aktivuje dvojím zmáčknutím tlačítka zamknuti .další ovládací prvek je ve dveřích u řídiče je to kolébkový přepínač který je pod tlačítky ovládání oken
Přesná citace:jde o bezpečnostní zařízení,které brání fungování:vnitřních klik a zamykacích koliku vozu
Je to vše popsáno v manuálu dá se stáhnout zde
http://www.gfx-mediendesign.de/forum_at ... oMW_cz.pdf
milan333
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 01 říj 2006, 04:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od milan333 »

Jo už jsem si to našel v návodu, nevěděl jsem, žo to tam vůbec je. Zkoušel jsem to u 5dv. rv.2005 a taky mi to nechodí. U 3dv. rv.2002 to maká normálně, možná to bude někde v nastavení nebo to bude tím, že jedno je Dynamic a druhé Active ???? :( Zeptám se na garančce.Dík
Stilo 115 JTD 5dv
Stilo 115 JTD 3dv
LOPATA
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2005, 14:01

Příspěvek od LOPATA »

Mám také problém s dead lockem. Auto je 7/2005. Přišel jsem na to náhodou. Celou tu dobu mačkám jak debil dálkáč, sleduju kolikrát to lupne a kolikrát blikne. Z venku je vše ok, ovšem kliky se neodpojí. Nejhorší je to, že jsem tomu věřil a spoléhal se na tuto fci. Už jsem to v servise nahlásil jako nefunkční. Když jsem auto kupoval, tak ta funkce byla označená jako standart, je to popsáno v návodu atd.(viz. letáčky atd.). Zatím zjišťují proč to nefunguje.
STILO MW 1,4 FAMILY, od 06/2008 i SEDICI 1,6, Emotion 4x4
kakamilJTD
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2007, 11:01

Příspěvek od kakamilJTD »

diky za radu tak sem to ted vyzkousel na svem stilu 3dv. a funguje to. ani sem nevedel ze neco takoveho vlastním :roll:
luboss
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2007, 11:54

Příspěvek od luboss »

Zdravim, aj ja mam Fiat Stilo 1,4 16V 5dv. a tiez mi nefunguje dead lock, vie niekto poradit s opravou, alebo kolko stoji oprave v servise?
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

Do MY2007 sa uz dead lock nedava co som pocul.
Ako to opravit???jedine nastivit servis. :roll:
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Příspěvek od Geeker_cz »

Tusim od r 2004/2005 se uz DL nemontuje. Sice to blikne, ale realne to nefunguje. Udajne s tim byli velke problemy.
fil.da1
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 28 říj 2006, 11:46

Příspěvek od fil.da1 »

Ahoj,
mám Stilo 11/2002 a dead lock mi funguje akorát ho nepoužívám. Jinak s opravou zkuste napsat mail do servisu fiat nebo nějakého jiného, snad vám nějak poradí. Je to asi pro začáek lepší než tam rovnou přijet a vycalovat peníze za nic.
Jape
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 08 říj 2007, 13:52
Bydliště: Praha

Stilo 1.6 MW Active DeadLock

Příspěvek od Jape »

V mém MW - koupeno 2004 Dead Lock funguje a problém jsem dosud neměl. Akorát bych se chtěl zeptat jestli u všech Stilo mají po zamknutí - resp. odemknutí blikat blinkry. Mě to tedy neblikalo nikdy, jen chci vědět jestli je to chyba nebo ne?
Díky
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: Stilo 1.6 MW Active DeadLock

Příspěvek od Geeker_cz »

Jape píše:V mém MW - koupeno 2004 Dead Lock funguje a problém jsem dosud neměl. Akorát bych se chtěl zeptat jestli u všech Stilo mají po zamknutí - resp. odemknutí blikat blinkry. Mě to tedy neblikalo nikdy, jen chci vědět jestli je to chyba nebo ne?
Díky
Melo by to jit aktivovat pres examiner. Akorat tusim byl tam nejaky problem pokud byl v aute alarm.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

podle me tem co to nefunguje to tam vubec nemaj :lol: :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Příspěvek od Geeker_cz »

stifmajstrABARTH píše:podle me tem co to nefunguje to tam vubec nemaj :lol: :lol:
CO se tyce Dead Lock tak od 2005 tusim neni.
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ekr1 »

Geeker_cz píše:
stifmajstrABARTH píše:podle me tem co to nefunguje to tam vubec nemaj :lol: :lol:
CO se tyce Dead Lock tak od 2005 tusim neni.
Já mám Stilo vyrobený 02.2005 a Dead Lock mám a jede (zatím) v poho 8)
Odpovědět

Zpět na „Stilo“