chladič klimatizace

Všeobecná témata týkající se motoru, např. servo, topení, rozvody apod.

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

chladič klimatizace

Příspěvek od jana »

Multík se mi sype jedna radost, teď před počínajícími horky jsem si chtěla nechat naplnit klimatizaci, aby malý dobře snášel jízdu v autě, bylo mi však řečeno, že je chladič v háji a že nový stojí přes 6 tisíc. To není cena pro moji peněženku, našla jsem levnější, jenže mi nebyly sděleny parametry asi právě proto abych ten levnější nenašla. Nevíte někdo jaký chladič do Bipoweru r.v. 99/2000? Tady jsou odkazy na to, co jsem našla, nebo kdyby někdo věděl o použitém, ale zdravém... budu ráda. Díky Jana

http://www.fiatdily.cz/fiat-multipla-16 ... imatizace/" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od Petr1968 »

Ty levné chladiče jsou z Turecka.
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od jana »

No nevím, ale chladič z Turecka jsem našla za 6200.
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od Petr1968 »

Díval jsem se na rozměry a každý je jiný :mrgreen: To chce někoho ,kdo tomu opravdu rozumí,nebo vymontovat ten původní. Asi tam pasují oba rozměry,když to píšou.
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od Petr1968 »

http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=16984" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat MULTIPLA 1/99-9/04
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od jana »

Petr1968 píše:http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=16984
Fiat MULTIPLA 1/99-9/04
Dík za typ, ale i ta částka přes 4 tis. s DPH je moc. Ono jde právě o to, že ten chlap mi to nabídl vymontovat s tím, že "koupí" jiný, já bych ráda už přijela s koupeným. No a protože na těch obrázcích jsou dva rozměry, proto jsem se tu ptala, zda někdo ví... Ale díky :)
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od Petr1968 »

Asi tam jdou oba,ale nejsem odborník na Fiat. A na Multiplu už vůbec ne.Ale jetý bych nekupoval.Bude po havárce ,a to bych neriskoval.
m6564xp
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 19 úno 2006, 20:55
Bydliště: Český Krumlov

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od m6564xp »

Měl bych za 2 tisíce použitý, klimatizaci jsem osobně vypouštěl, byla těsná, naplněná i detekční látkou. Je z obyčejné 1.6 16V. Můžu popř. poskytnout číslo karoserie pro ověření v Eperu, zda je stejný.
Mitsubishi Pajero 3.2 DID
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od jana »

m6564xp píše:Měl bych za 2 tisíce použitý, klimatizaci jsem osobně vypouštěl, byla těsná, naplněná i detekční látkou. Je z obyčejné 1.6 16V. Můžu popř. poskytnout číslo karoserie pro ověření v Eperu, zda je stejný.
Dobrý den, to by bylo super, je možné se nějak domluvit? Můj mejl: janince@posli.to. Díky Jana
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od Minimaxa »

Jeničko, jak tak sleduju toho tvého Mulťu (všimni si, mužského vzoru :D ) tak bych, byl tebou, začal pomalu přemýšlet o změně vozidla, protože kdyby mi ten můj (myšleno Mulťu) dělal tolik potíží (jako ten tvůj), tak bych ho vyrazil z baráku jen by to svištělo :wink:
www.minimaxa.cz
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Re: chladič klimatizace

Příspěvek od jana »

Minimaxa píše:Jeničko, jak tak sleduju toho tvého Mulťu (všimni si, mužského vzoru :D ) tak bych, byl tebou, začal pomalu přemýšlet o změně vozidla, protože kdyby mi ten můj (myšleno Mulťu) dělal tolik potíží (jako ten tvůj), tak bych ho vyrazil z baráku jen by to svištělo :wink:
Ahojky, já vím, jenže už jsem do Multinka (mám kluka :D ) vrazila tolik peněz, že si říkám, že už se to musí zastavit, je mi líto se ho teď zbavit, když už vím, kde co je nového a vyměněného. Taky si říkám, že se mi to jednou všechno vrátí na spotřebě, když je CNG. Tedy doufám. Na spotřebu CNG si nemohu stěžovat. Průšvih je, že nejsem chlap. Spousta multipláků si udělá dost věcí samo a já jsem na údržbu auta absolutní antitalent. No a protože bych to nebyla já, tak není vše jednoduché. Na autíčko jsme se zmohli díky tomu, že Petřík (je VZP/P) dostal příspěvek na auto od sociálky a já ho nesmím prodat po dobu 6 let. Pokud tak udělám, musím příspěvek vrátit. Sice pak mohu opět zažádat, ale kde na vrácení vezmu okamžitě 90 tis, když bych si musela obratem ruky koupit jiné auto, protože bez něj být nemůžeme. Takže mi nezbývá než se modlit, doufat a spoléhat na pomoc některých z vás a jsem moc ráda, že ji tu pokaždé najdu. Díky Jana
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - všeobecně“