Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od HIISS »

Zdravim,,dlhsi cas a aj davnejsie som sa zaoberal tym ze som mal zaujem dat do prednych dveri na Moje Punto Mk1 ktore je trojdverove ..reproduktory do prednych dveri..Totiz ja mam na Punte rovny tapacir a ten plast je taky ze neumoznuje prichytit reproduktory,,ibaze by som z neho zrezal obrusil ho..a vyrezal do tapaciru dieru..a spravil to svojskym sposobom ako ponektory iny.,,na prichytenie reproduktorov do prednych dveri maju tak vytvarovany plast a od vyrobi iba verzie Punt ako ELX a podobne,,no dnes mi jeden ponukol plast do prednych dveri na reproduktory ktory je totiz az na dve reproduktory !,vravi ze je z 3 dveroveho Punta mk1 ktory mal rovny tapacir,,a ma ho z talianska z vrakoviska,,(viem ze nosi punta a podobne zo zahranicia a rozpredava atd,lebo uz davnejsie mi zasielal stredovy tunel)..moja otazka znie co na tento plast na prichytenie reproduktorov vravite?,ci fakt moze byt od vyroby alebo bol vyrobeny na zakazku,ci ste ho uz niekde videli..a mal by mi na auto pasovat urcite? on vravel mi ze bud je od vyroby alebo bol robeny na zakazku.a este jedna otazka ci don reproduktory vojdu? ci je dost hruby na magnet alebo ci je potrebne pre magnet este rezat do tapaciru okruhlu dieru? .vyzera takto:

Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

peer01
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 22 bře 2009, 13:20
Bydliště: Habry

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od peer01 »

Tváří se to jako dělaný na zakázku.To je vcelku jedno,hlavně jestli to pasuje rozměrama. :wink:
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od HIISS »

jn uz som sa dozvedel od neho ze to je pravdepodobne na zakazku kedze je to z dreva..a obtahnute kozenkou podobnou ako je interiet punta...,,za jedno pyta si 20Eur=600sk)...som to napokon odmietol kedze je to z dreva a hlavne z toho dovodu..kedze mam doma oca..co pracuje s drevom a vedel by aj on sam nieco take vytvorit :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od armaman »

:arrow: Skus toto tento kolega ponuka origo plasty aj s tapacirom. :D
Fiatu už "nefandím"
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od HIISS »

dik pozrel som,ale za prve neposiela dobierkou..a sme dost od seba a za dalsie este porozmyslam aj keby zaslal dobierkou..lebo ak pise nove stoji 99Eur...tak aj ked pouzite..tak za malo to nepreda :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
peer01
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 22 bře 2009, 13:20
Bydliště: Habry

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od peer01 »

Já si myslím,že dřevo je na zvuk lepší,než plast :wink: Pokus se něco spíchnout sám nebo ti někdo pomůže. :) :wink:
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od armaman »

HIISS píše:dik pozrel som,ale za prve neposiela dobierkou..a sme dost od seba a za dalsie este porozmyslam aj keby zaslal dobierkou..lebo ak pise nove stoji 99Eur...tak aj ked pouzite..tak za malo to nepreda :)
tak sa skus s nim dohodnut na cene a ak tak ja to od neho zoberiem a poslem ti to. byvam od neho cca 10 km. viac ako tretinu ceny mu nik neda to skor si myslim ,ze caka na blbca co mu to zoberie za tu ohurujucu cenu. :wink:
Fiatu už "nefandím"
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od HIISS »

Armaman
Pisal som s nim a pyta za to takych 36Eur ( 1100sk) nejak...tak premna este stale je to taka cena aka je,,nemam chut davat na taketo somarinky taketo peniaze,keby to bolo za nejakych 700sk aspon tak este do toho pojdem...,kolko to stoji nekde v zahranici a nove uz sa nato nepozera,,inac doma mam oca co pracuje s drevom je v tom sikovny a vravel ze hoci by sa s tym troska potrapil ale by vedel spravit urcite na obe strany dveri mi nieco take...tak este porozmyslam aku alternativu zvolim..ci dam ocovi spravit a mam to zadara alebo dam jemu poslat ak to este dovtedy nepreda..lebo teraz zatial sa oto nezaujimam..kedze davam new elektrony na puntika a objednavam zachvilu PNEU :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
armaman
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 26 dub 2009, 15:42
Bydliště: Doma

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od armaman »

Sám vieš najlepšie. No ak je to tak ako vravis tak to je dobra cena. Drevo mas zadarmo no robotu ti nik nezaplati. A mám taký pocit,že ty chceš za málo peňazí veľa muziky a nedbal by si aby si to mal zadara. Ja sa ho nezastávam je úplne jedno kde to zohnal. Za tú cenu si myslim ,že to stojí. Toť môj názor tak ho ako taký aj ber, skutočne nemôžem nikomu radiť a nútiť ho aby konal proti svojej vôli.
Fiatu už "nefandím"
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Plast prednych dveri na uchytenie Reproduktorov

Příspěvek od HIISS »

armaman
Ja som nepovedal ze za malo penazi vela muziky chcem,,viem ze tieto plasty su tazko zohnatelne a sa nedaju zohnat na rovny tapacir takmer vobec..,daju sa kupit iba takouto formou ako bolo aj na stranke ze za 99Eur..alebo kolko to bolo,on to dava teraz za 36Eur nejak to vychadza..,je to podstatne menej ako na stranke...ale tak nesom proste jeden z tych co by mal na take zbytocnosti taketo peniaze vysolovat..zvlast Punto 1 neni najnovsie auto a ma uz svoje roky...a v mojom pripade mi nedava vyznam vrazat na taketo malickosti taketo peniaze...ked viem ze ho aj tak nebudem mat strasne dlho to auto,,ale iba nejakych par rokov..alebo ako to dopadne,ak mam dat za nieco taketo peniaze tak radsej za nejake repro do auta,alebo dolozim trocha a sport.sanie s filtrom ,,a podobne.proste dava mi vyznam radsej vlozit peniaze taketo do niecoho co viac budem vnimat.ze som zato zaplatil,lebo myslim si ze je to uz peniaz..zvlast pre studenta ako som ja.ako nejaky plast ktory len mi umoznuje drzat repro...ak ma chapes..tak je to fajn..ak nie...co uz :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“