RITMO

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

RITMO

Příspěvek od Abarth »

Ahoj Ritmaři...ahoj kamarádi..nějak nám ty Ritmo stránky váznou. Rýchlý rozjezd a rychlý útlum. Bude něco nového?????
Můžu nějak pomoc. Nabízel jsem spostu dílů na prodej. Pracuju na svém mazlíkovi, mám nové fotky, nakoupil jsem spoustu nových dílů, vydražil jsem některé i na EBAY a nemám se o to s kým podělit.........
Reklama
 

Marcel 20VT
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 30 srp 2005, 15:29
Bydliště: Neratovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel 20VT »

já to tak trochu i předpovídal,mladej člověk kterej si koupí dýzla na denní užití a pak hned udělá stránky není pravej ritmař!!! Ale uvidíme - třeba překvapí?!
Zbyněk Reifner
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 led 2006, 11:38
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od Zbyněk Reifner »

Ahoj všichni, chtěl jsem se na ty RITMO stránky také zaregistrovat, nenašel jsem jak, psal jsem i zřizovateli, ale už je to asi 10 dní a ještě mi neodpověděl.tak pošly ty fotečky ritmíka na můj mail, at mám nějakou inspiraci.
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Neboj pošlu, ale jen ještě něco doladím a nafotím....
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Ahoj, je tam pořád mrtvo...tak já nevím asi děláí tu maturu..já jsem si tedy nafotil součástky co jsem nakoupil a jak jsem na tom s autem, ale nějak se mi nedaří vložit fotky .-)
Petrrr
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 03 dub 2008, 21:23
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

startovani

Příspěvek od Petrrr »

Ahoj mam problem mam fiat ritmo 1,5 63kW a zlobi me startovani. kdyz to je studeny tak to nastartuje na brnk a uplne parada ale jak to je teple a chci pak nastartovat tak niiiic me to stve :( nekdo rika baterka alternator rozvody ale vsechno je v cajku tak neivm ... nebo jeste rika katalizator... pry ze kdyz je teply a nejaky nevim polamany tak to nevali nevim no... poradite mi prosim ? .) dekuji moc
calak
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 13 bře 2009, 17:53

Re: RITMO

Příspěvek od calak »

scháním kliku na motor abarth 130 ,nebo 125 popř celý motor, klidně špatný 603249998
Odpovědět

Zpět na „Ritmo“