MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Ahoj vsichni, rad bych Vam ukazal sve"nove" auto, jedna se o Punto ve vybave SX s motorem 1.7 td 51 kw, rocnik 96, momentalne ma najeto 251800 km, v jeho vybave nechybi airbag,servo,el.okna a to je tak asi vse :) . jinak jsem z vozitkem nadmiru spokojen, oproti napriklad Felicii 50 kw je to o necem jinem,to auto jede... :) Auto mame v rodine od roku 2000 ,pri koupi melo najeto 78000km,jednalo se o dovoz z rakouska,auto melo vymlacene skla a svetla a urvany predni naraznik(udajne kvuli nejake pojistce,vandalstvi nebo tak neco),jinak bylo v perfektni stavu po 1.majiteli, pri dovozu do CR se auto ihned spravilo a jezdi v tomto temer shodnem stavu doted,krom vymeny obvyklych"spotrebnich veci" byl problem akorat se zhavenim a kontaktem u praveho svetla. Pred 2 lety si auto zazilo asi 1.nehodu, odnesl to kufr a byl vzadu promackly blatnik,nemenilo se nic, vse se vyklepalo a nastrikalo,nebyla to temer zadna rana.Jinak auto ma puvodni spojku,a vyfuk se menil pred 2 lety,takze puvodni tam byl uctihodnych 11 let... :)
Přílohy
Punto 1.7TD 036.jpg
Punto 1.7TD 036.jpg (154.68 KiB) Zobrazeno 10830 x
punto 025.jpg
punto 025.jpg (205.79 KiB) Zobrazeno 10829 x
Punto 1.7TD 061.jpg
Punto 1.7TD 061.jpg (193.09 KiB) Zobrazeno 10828 x
Naposledy upravil(a) bobas dne 08 črc 2009, 23:30, celkem upraveno 2 x.
Reklama
 

bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

TAdy jeste fotka motoru :)
Přílohy
Punto 1.7TD 082.jpg
Punto 1.7TD 082.jpg (203.17 KiB) Zobrazeno 10827 x
Uživatelský avatar
Šoťo
Fiaťák
Příspěvky: 125
Registrován: 16 dub 2009, 22:55
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od Šoťo »

Nom auticko je dost zachovale a predpokladam ze sa tomu da kotlit :)... uz len nejake upravy by sa tomu hodily ako napr. ta zelena tu moc nemusim..nejake slusne kola, pripadne viac. ale inak vyzera dobre.
http://www.youtube.com/watch?v=O-DQejf0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Zelena je desna,ale co s tim :-D kola jsou v planu,dam asi 15 :) jinak jede to jak drak,jsem spokojen ...
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Chlapi nemate zkusenosti se znackou RANAL,mam od nich neco jako body na podvozek....vydrzi,nevi nekdo?
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Tak punta ma na konte 260tkm ,proverka diky zimni startum paradni i v - 22 nastartoval na poprvne :) jinak ma nove filtry a olej,plnou sintetiku...
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Nejke novinky co se dely .... :-)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

tak jelikoz jsem vedel,ze mam podlahu rezavou tak jsem spolecne s kamarad vyrizl reave popripade derave (2diry) a nechalo se to zavarit,auto ma momentalne 263000 km,a jede dle me bez problemu,menil jsem olej 5w 40 ,dodelal stredovy panel,vystrikal dutiny,spodek a tak podobne... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek dale problehla akce vymena prevodovky,upadla vydlicka a dalo se radit 3,4,5 ,jinak puvodni lamela co ma 263 tkm,ktera je porad v aute ,ac to nevypada,a ma vytlacene ryhy,jeste je tam dost"kovu" na to aby se lozisko nevybralo kamsi tam,kde by nemelo :-)Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Jak se da upravit vykon na te me 1.7 aniz by se to nejak dotklo zivotnosti,a jelo to pocitove lepe :-) nechci z toho 100 koni :-D ale neco co by auto pomohlo lepe jet...
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od Toti »

bobas píše:Jak se da upravit vykon na te me 1.7 aniz by se to nejak dotklo zivotnosti,a jelo to pocitove lepe :-) nechci z toho 100 koni :-D ale neco co by auto pomohlo lepe jet...
Tato otázka mi už davno vrta v hlave :D najlepšie by bolo prehodiť turbo za nejake väčšie nech tlačí trocha viac lebo seriové dáva myslím že iba 0,6 alebo 0,7 dalej by sa mu zišiel intercooler a potom sa pohrať ešte s čerpadlom nech ma aj adekvátnu davku paliva, ja by som ešte vykodil kat lebo je tam podla mna zbytočne :lol: a aj egrko zaslepiť by bolo dobre.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Jako znam borce co mel v tipu ,o stejnem motoru turbo z cromy,myslim 1.9 nebo snad 2.5 a jelo mu to slusne,jde o to,jak by se s tim pobil motor. :cry:
kamisacek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 06 zář 2009, 09:35
Bydliště: Nýřany plzeň-sever
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od kamisacek »

Čauko :) Koukám 1,7TD tak to bych začal novéma vstřikama za lepší, turbo který jde třeba na dvě fáze od spoda a potom sepne druhou fázi, intercoller turba, ale taky záleží na životnosti auta aby jsi neujel 50 000 - 100 000km a padl motor to je potom ošklivá situace. CHIP na TD musíš si je předimenzovat na Diesel-forum se toho dočteš více ;)
Fiat Punto 1,7TD prodáno
Fiat Stilo 1,9 JTD R.I.P
Peugeot 206 2,0 HDi můj mazel složenej
BMW E46 320d můj normální povoz :-) ve všední den :-)
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Ja jsem laik,kde sehnat,nebo tak,vubec nevim ceny,potreboval bych orientacne zasvetit :-D
kamisacek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 06 zář 2009, 09:35
Bydliště: Nýřany plzeň-sever
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od kamisacek »

Napsal jsem to blbě, Chip na TD nejde jediná nevýhoda naftového punta mk1 jinak orientačně se podívej na stránky power diesel a napiš jim ohledně vstřiků a turba oni ti rázem odpoví kolik a co a jak :)
Fiat Punto 1,7TD prodáno
Fiat Stilo 1,9 JTD R.I.P
Peugeot 206 2,0 HDi můj mazel složenej
BMW E46 320d můj normální povoz :-) ve všední den :-)
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - bobas

Příspěvek od bobas »

Tak pritelkyne si udelala ridicak a koupilo se co jineho,nez punto :-D takze ted uz mame doma dve :) je to klasicka 55S , vybava zadna,dodelany otackomer,radio,central s do,polepy,origa poklice a tak...najeto 127 tkm :) po prvni majitelce , rok vyroby 99...v lete se jeste zapracuje,ted jsem sehnal alu R14 :-) jinak zelene ma na tachometro 270 tkm a orad slape,akorat me zlobi synchron na dvojce, to se ale taktez bude resit az na jare :-)


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“