Stilo - car securiti is Failure

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Flammer
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 03 led 2009, 18:31

Stilo - car securiti is Failure

Příspěvek od Flammer »

Vcera som nastartoval Stilo rok 2004 motor 1.9 JTD ,otocfil som klucom do prvej pozicie a asi po troch sekund mi vypisal CAR SECURITI IS FAILURE , zo tzaciatku som si to nevsimol isiel som normaln nastartovat otocim klucom motor normalne ako huci ale nechytil! skusil som to asi este 3 krat a stale nic ak som vytiaholkluc znovu nastartoval a chytil , presiel om zopar km, naschval som vypol motor ci to bude za robit a robil to iste , zas som chvilu pockal a zas potom islo , neskor v noci uz o nevypiovalo uz zase ilo bez problemov , tak isto aj dnes cely den bezproblemov, . Co to mohla vcera zapricinit, auto bolo prednedavnom na kotrole vsetko bolo OK, ja si osobne myslim ze ci daco nezblblo klucom , co nato vravite mohlo to byt klucom?
Reklama
 

Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: Stilo - car securiti is Failure

Příspěvek od Geeker_cz »

Flammer píše:Vcera som nastartoval Stilo rok 2004 motor 1.9 JTD ,otocfil som klucom do prvej pozicie a asi po troch sekund mi vypisal CAR SECURITI IS FAILURE , zo tzaciatku som si to nevsimol isiel som normaln nastartovat otocim klucom motor normalne ako huci ale nechytil! skusil som to asi este 3 krat a stale nic ak som vytiaholkluc znovu nastartoval a chytil , presiel om zopar km, naschval som vypol motor ci to bude za robit a robil to iste , zas som chvilu pockal a zas potom islo , neskor v noci uz o nevypiovalo uz zase ilo bez problemov , tak isto aj dnes cely den bezproblemov, . Co to mohla vcera zapricinit, auto bolo prednedavnom na kotrole vsetko bolo OK, ja si osobne myslim ze ci daco nezblblo klucom , co nato vravite mohlo to byt klucom?
Je to problem imobilizeru. Pokud neni overen klic tak ti RJ nedovoli nastartovat. Kazdopadne bych s tim zajel do servisu, kde ti vyctou chyby. Problem muze byt, kdekoliv.

90% problemu u Stila je spatna baterka nebo oxidace kabelaze.
Flammer
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 03 led 2009, 18:31

Re: Stilo - car securiti is Failure

Příspěvek od Flammer »

dik najskor to bude asi v immobilizeri.
Tiez mam pre Vas jednu radu :

ak vypise pocitac ze ,, nizky tlak oleja v motore( a u dieslov je to ,,pruser´´) ´´ a povymene cidla tlaku oleja stale vypisuje nizky tlak ,netreba hned menit olejove cerpadlo ale radsej kupit este jedno cidlo , pretoze mne sa stalo ze mechanik mi kupil nove cidlo za cca 200 Sk , po vymene pocitac stale hlasil nizky tlak oleja v motore. Takze dalsie narade bolo skotrolovat olejove cerpadlo resp. cidlo alebo take nieco ktore sa nachadza v cerpadle - samozrejme neda sa kupit osobitne iba v bloku s cerpadlom za cca 9000 Sk . Aj po vymene celeho cerpadlo pocitac hlasil nizky tlak . Nakoniec mechanika napadlo kupit este raz cidlo a zrazu bol tlak oleja OK. Takze uplne nova suciastka nieje zarukou ze je funkcna. Made in China :D
Odpovědět

Zpět na „Stilo“