FOTKY - Kdo,kde potkal člena & ulovena Punta cz/sk!

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

FOTKY - Kdo,kde potkal člena & ulovena Punta cz/sk!

Příspěvek od Katy »

Zvolila bych tady takovou "minigalerii" Punt, ktere jste potkali (zachytili) na srazech nebo nekde na ulici.....
Naposledy upravil(a) Katy dne 21 bře 2008, 00:08, celkem upraveno 8 x.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Reklama
 

luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

no tak to jsem byla nějak slepá,já tam viděla tak tři z týhle galerie :shock:
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

To posledni je Reprakovo s ejndžlajsama... :-D Vepredu slicky na sprint... ;-)

Apropo muzete nekdo nektery z tech obrazku vymazat?????? Ja kdybych na tyhle stranky vlezl poprve v zivote a videl tyhle zrudy, tak uz na tyhle stranky nikdy nevlezu... Nejsou zrudy vsechny, ale nektery sou teda humuskousky... Hlavne to bily a to cerny s tim humus naraznikem z alfy. A to sem nevedel, ze letos leti nenalakovany narazniky i na fiatech. Zatim to byla vysada humusGolfu a srackoFeld... Opravte me, jestli mam tento nazor jenom ja...
Hustokrutost
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

lacin:co máš s tim humusem furt!

tak když mluvím za sebe,tak nárazníky jsem koupila ani ne před měsícem a hned jsem potřebovala jezdit,zadní nárazník se ještě bude přizpůsobovat na osvětlení SPZ a možná i pro výfuk,protože ten se bude teptve vařit,tak na co ho budu dávat teď do laku
a vůbec co je komu do toho,že si jezdim s bílým nárazníkem,je to moje věc,ikdybych s bílým nárazníkem jezdila dva roky
JeníkGt
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 kvě 2006, 16:44
Kontaktovat uživatele:

Puntík AKK 21-02

Příspěvek od JeníkGt »

Ten bílý Puntík s Hliníkovým Křídlem Je můj :)
JeníkGt
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 kvě 2006, 16:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JeníkGt »

Nechápu proč by se měly nekterý fotky mazat.Myslím že všechny punta maj něco do sebe.Každýmu se líbí něco jiného.Každý je v někdy začatečník s tuningem tak nechápu proč by nejezdil s nedodělaným nárazníkem a je to jeho věc. to vše pro lacina




lacin píše:To posledni je Reprakovo s ejndžlajsama... :-D Vepredu slicky na sprint... ;-)

Apropo muzete nekdo nektery z tech obrazku vymazat?????? Ja kdybych na tyhle stranky vlezl poprve v zivote a videl tyhle zrudy, tak uz na tyhle stranky nikdy nevlezu... Nejsou zrudy vsechny, ale nektery sou teda humuskousky... Hlavne to bily a to cerny s tim humus naraznikem z alfy. A to sem nevedel, ze letos leti nenalakovany narazniky i na fiatech. Zatim to byla vysada humusGolfu a srackoFeld... Opravte me, jestli mam tento nazor jenom ja...
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

No jo Jeníku - to máš nárazníky ve verzi Broky1, že?! :P
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

to lacin : neprehanis to trochu uze????!!!
tohle je verejne forum a prave chci aj tema fotkama ukazat co se mezi nama pohybuje za punta (des bes,nebo krasavec) ;)))
jo a to ze jezdi nekdo z bilym naraznikem.....? jako sorry ale kazdej neni milionar aby to hned hodil do laku ....
takove pokrytecke nazory me vytaci.
bud teda co k cemu a ukaz nam konecne to svoje punto..... tady nejsou jen tunaci - tady jsou Punta - je to club FIAT a ne tuning club ! ;)) takze to ze nemas kridllo a plasty neukecas ...
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

luckyna: tim naraznikem sem nemyslel zrovna tebe, ale kdyz ses ozvala... ;-)

No prave, ze to tady neni zadnej tuning club... Aspon sem si to myslel... Tak si na neho nehrajme... Ja vim, jaky to je, kdyz clovek nema prachy... Ja toho mam doma nachystanyho dost, ale proste neni love a ani cas na to, aby se s tim neco delalo. Taky bych to mohl namontovat, ale jak bych vypadal se zlutyma prahama a s cernym naraznikem na modrym aute????? A jeste k tomu v posledni dobe cim dal vice podrenym a potukanym aute??? No asi jako trubka... Myslim, ze neprehanim, pouze rikam svuj nazor. Ja sem nikdy moc penez nemel, chtel sem auto co nejlepsi a nejhezci, ale nez abych neco na aute delal polovicate, radsi sem se na to vykaslal a nedelal nic. Ono mene je nekdy (bohuzel) lepe.

Ok, uz se nebudu vyjadrovat, pouze sem zde uvedl synkreticky pohled na vec. Ale pockame si na nazory jinych, ne? Mozna sem byl jenom bohuzel prvni, co to rekl... ;-)
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

dobre ale myslim si ze nektere nazory sou nevhodne kdyz proste nekrade tak to tam ma v zakladu a jestli ma zelenej nebo bilej narazdnik takovy kraviny :? :roll:
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

není to jedno?
myslela jsem,že tady jsou a budou ULOVENÍ PUNŤÍCI a to prostě všechny co se účastnili a ještě účastní srazů

myslím,že pouze leštěnky jsou v tématu TROCHU INSPIRACE
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

to Lucky: presne tak ;)

to Lacin: ja ti nenadavam ze nemas lestenku...jen jsi mi nekteryma nazorama pripadal jako zarytej antituningar....ale kdyz pises ze mas doma uz neco nachystane tak asi nejsi.
klidne se vyjadruj dal ,v tom ti nikdo nebrani ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Já zase našel tohle - přeci jen mi tu chybělo :lol:

Obrázek

Obrázek
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

no jo Katy se do toho obula na 100% a moc moc se těším na výsledný vzhled až teď vyleze Punťík z lakovny,to bude BOMBA :P :shock: :P

PulMiloš: děkujííí :wink:
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

tady ještě Katy zezadu na GIRLSTUNINGsrazu v Řásné a mýho auta je tam taky kousek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“