MOTOR, VODNÍ PUMPA: Teče

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
aytech
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2009, 19:23

MOTOR, VODNÍ PUMPA: Teče

Příspěvek od aytech »

Dobry den,
Potrebuju poradit od skusenejsich: mam Pandu 1.1, benzin, mechanici pri prohlidce mi rekli ze mi teče vodni pumpa, ukazali zaschly kapki na pumpe cerveny barvy, a dodali ze je potreba ji co nejdriv vymenit, nebo se muze stat ze znicit motor. Cenik - kolem 5 tis. Zatim jsem to nechal, ale nevim co s tim.
Zadny problemy s prehrivanim nemam, kazde rano ted' koukam jestli natece neco pod autem, a nic, uplne sucho. Kapalinu od prohlidki v minulem roce jsem nedolejval vubec.
Porad'te prosim kdo s tim ma zkusenost: jak se da poznat ten bod kdyz je opravdu treba tu pumpu vymenit?
Reklama
 

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: vodni pumpa

Příspěvek od jani »

Prv ta suma sa mi nezda a vobec ze 5000 :lol: za vymenu vodnej pumpy,hadam tolko ani znackovy fiat servis nebere.A kym ti neubuda kvapalina cize nekvapka,neprehrieva sa ti auto tak lopatky sa este neodlomili :D tak to je este ok,ale ked budes menit rozvody tak men aj vodnu pumpu rovno,pre istotu.Aj mne tecie cez zimu obcas,ale nie pumpa ale ta rura na vodnej pumpe "O" kruzok a vela ludi si mysli ze vodna pumpa mele s posledneho....
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
aytech
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2009, 19:23

Re: vodni pumpa

Příspěvek od aytech »

no, taky jsem si myslel ze muze tict odnekud jeste, sam ale nevim kam mam divat, zkusim jeste par servisu, uvidime co reknou. tu sumu me rekli prave ve FIAT servisu, pry pumpa cca 2500+prace, nevim jestli rozvody vubec do toho zapocitali :x
Odpovědět

Zpět na „Panda“