Predné ložiská.

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
vilo-stilo
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 03 zář 2009, 15:51

Predné ložiská.

Příspěvek od vilo-stilo »

Má niekto skúsenosti s výmenou ložísk na prednej náprave?Lebo moj servisák my povedal že
Keď my za jazdy pri zatočení do prava alebo do lava hučia kolesá tak sú zlé ložiská.
Mám 146000 km.
Reklama
 

haro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 22 zář 2009, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Predné ložiská.

Příspěvek od haro »

cao,no je tomu tak.ja sem ted hodil servisakovi vymenit leve lozisko,za pracu si vzal 3 kila,takze v poho.Jinak doma mozes menit jen pokud mas vercajk
vilo-stilo
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 03 zář 2009, 15:51

Re: Predné ložiská.

Příspěvek od vilo-stilo »

To si menil ibajedno?A za kolko a kde si zohnal to ložisko.
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Predné ložiská.

Příspěvek od SHANE54 »

nemali by sa menit uz dva, ked menis?
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
Uživatelský avatar
ekr1
Fiaťák
Příspěvky: 121
Registrován: 13 dub 2007, 19:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Predné ložiská.

Příspěvek od ekr1 »

Proč by jste měnili najednou obě ložiska :shock: když to 2 nevykazuje žádné anomálie.Chápu tuhle prevenci třeba u tlumičů tam to je jasné.Ještě jedna věc,když hučí kola při rejdu taky to nemusí být ony ložiska ale třeba homo klouby,měl jsem ten problém jak na fáčku tak i na fabce a byli to ony klouby.Taky mi servisak tvrdil že jasný ložisko a ejhle po vyměně to hučelo stejně tak se vyměnil homo kloub tak bylo najednou ticho jak v kostele.I když přesnější diagnóza byla ta že to bylo slyšet nejvíce při plném rejdu.Jen vzpomínka hučela mi na fáčku pravá strana někde u kola a to nejvíce na kruháčích pořád jsem neuměl přijít na to co to dělá a víte co to bylo,urvaný silentblok na vodní pumpě vždy na kruháku se motor opřel o kastli a to byl tern zvuk,vyměnila se guma za 120 kč a byl klid :roll:
Odpovědět

Zpět na „Stilo“