bezedná ventilace

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Combo
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 09 srp 2007, 17:45
Bydliště: Družba 1321,Hulín

bezedná ventilace

Příspěvek od Combo »

Zdravím Paliáky.CHtěl bych se zeptat na takovou delikatesku.Mám Pálio 1,2 a chtěl jsem se mrknout na ofuk předního skla,protože se mi zdálo,že nejsilněji to fouká na střed skla a na sklo před řidičem a spolujezdcem o dost míň.Tak jsem se pokusil zvednout tu krytku uprostřed palubovky(první chyba),jestli tam není nějaká zaseklá klapka či co.Krytka šla celkem dobře sundat,ale vybrnkl mi z ní nějaký plíšek či lamelka,která tu krytku na palubovce drží a spadla mi do toho průduchu.CHvíli to tam rachotilo,jak propadala čím dál níž a pak byl klid.Jelikož se na výkonu nic nezměnilo,tak jsem nad tím mávl rukou a krytku na průduch jen tak na volno položil.Dnes jsem zapnul ofuk skel na maximum tj. na 4 a krytka se nadzvedla protočila ve vzduchu a zajela taky do toho průduchu.Marně se na ni dobývám,protože je asi dost hluboko a nejde tam vůbec vidět(kvůli sklu tam nedám hlavu).Tak Vás lidi prosím kudy mám ty věci z ventilace vytáhnout,aniž bych musel rozdělat půl auta.Pylovej filtr jsem vytáhl,ale přes tu štěrbinku to asi nepůjde,pokud to tam je.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Palio“