Brzda - neblika levy blinkr

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
j_vrba
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2009, 10:23

Brzda - neblika levy blinkr

Příspěvek od j_vrba »

Zdravim,
mam asi problem s elektonikou. Mam zapnuta svetla, stojim na brzde, odbocuji do leva, tak mne neblika levy blinkr, do prava fuguje. Kdyz vypnu svetal blikaji oba. Pak mne stale sviti (ne na palubce) knoflik s zadni mlhovkou. Kdyz dam vystrazne blinkry tak ten zacnou blikat oba knofliky. Prosim o nejakou radu.
Diky
Reklama
 

autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzda - neblika levy blinkr

Příspěvek od autoholik »

no,ja by som prve skontroloval ukostrenie. taketo blbosti z mojej skusenosti robi prave kostra.
tiez mi obcas preblikava tlacitko hmlovky ked stojim na brzde a mam zapnuty blinker...nejak som to neriesil kedze blinkre aj napriek tomu funguju ako maju. raz som prestriekal sprejom na elektro odzadu tie kontakty na tlacitkach na pristrojovke. chvilu bol pokoj, potom to zacalo odznova.
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
MikeTT
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 čer 2014, 20:21

Re: Brzda - neblika levy blinkr

Příspěvek od MikeTT »

Ahoj , omlouvám se že to píši sem , ale jinam mi to nějako nejde .
Mám prosbu o radu .
Nefunkční blinkry resp. výstražná světla .
Přestali mi fungovat směrovky ( blinkry ) a výstražná světla , potřeboval bych nějakou radu , zkusím kouknout na pojistky , ale bylo by divné kdyby současně odešli obě ( jedny na směrovky a jedny na výstražné světla ) , auto je dědovo , tak bych potřeboval poradit , nebo odkázat někam kde mi poradí , děkuji za jakoukoliv radu . Pište na email tomas.mikota@doosan.com , děkuju
Root
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 15 bře 2014, 18:59

Re: Brzda - neblika levy blinkr

Příspěvek od Root »

Ahoj něco podobného mi dělal Renault Scenic .Zapnul jsem blinkry a blikala brzda a naopak a ještě jinou neplechu. Dělal to více žílový konektor u zadního světla. Zkrat tam udělal propálením kuličku, která to propojila kde neměla.
Odpovědět

Zpět na „Seicento“