Hlášení PP - AIRBAG FAILURE

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
davidosx84
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 22 pro 2008, 11:39
Bydliště: OSTRAVA

Hlášení PP - AIRBAG FAILURE

Příspěvek od davidosx84 »

AIRBAG FAILURE...tohle me hodi hlasku kdyz je tak kolem -5,auto stoji pres noc zasunu klicek nastartuju a uz piska a na displeji pise AIRBAG FAILURE..okamzite ale kdyz motor naskoci je vsechno v poradku a po zadne chybe ani vidu ani slechu ..zrejme za to muze ten mraz ..nikdy jindy se to nestava ..asi to budu ignorovat zatim..a uvidime .....jinak 37 000 plus minus a bez jedine opravy ..kdyz nepocitam prasklej znak Fiat na masce kterej me vymenily ze zaruky a rozhozenou geometrii minulej rok v zime po najeti na velkou diru ...jo jinak 1 garancni prohlidka me vysla na 5300 ale bez vymeny piloveho filtru ..menily se svicky,olej,olejovy filtr ...
.:Fiat Linea 1.4 77PS Dynamic:.
Reklama
 

Komanche
Fiaťák
Příspěvky: 78
Registrován: 02 pro 2007, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: AIRBAG FAILURE???

Příspěvek od Komanche »

v zaruce uz to asi nemas co? vzal bych to k nekomu kdo umi cist, resp. nulovat chybove hlasky v ECU
Fiat Linea 1,3 JTD 90k 200Nm 2007

http://www.offroadforum.cz
mezek
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 12 bře 2010, 06:42

Re: AIRBAG FAILURE???

Příspěvek od mezek »

Tak tohle mi dělá taky. Po nastartování pípne, naskočí "AIRBAG FAILURE SEE HANDBOOK" a hned zase zmizí. Když jsem s tím byl v servisu, tak mi řekli, že v ECU není žádný záznam. A že podle technika z centrály v Praze je asi důvodem mráz a vlhkost... Jenže - komu mám věřit? Technikovi nebo počítači? Dělá to ještě někomu nebo nemáte tip, jak to odstranit?
FIAT Linea 1.4 77k Dynamic
Uživatelský avatar
davidosx84
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 22 pro 2008, 11:39
Bydliště: OSTRAVA

Re: AIRBAG FAILURE???

Příspěvek od davidosx84 »

jo ten mráz a vlhkost odpovídá....děla to většinou jen v zimě ..asi to nebudu nijak řešit..stáva se to hodně málo kdy...
.:Fiat Linea 1.4 77PS Dynamic:.
Uživatelský avatar
alienjar
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 18 srp 2015, 16:53
Bydliště: Praha 9

Re: Hlášení PP - AIRBAG FAILURE

Příspěvek od alienjar »

Zdravím, dělá mě to také, hlavně teď, jak se střídají teploty a na zahraničních fórech jsem se dočetl, že to dělá čidlo hmotnosti pod sedačkou spolujezdce. Je tam nějak špatně zavěšená a šoupáním sedačky se konektory všelijak rozpojují a vniká do nich vlhkost. Tak až se oteplí, kouknu na to.
Bravo II 1.4 16V 66kW - bejvalka 2009
Tipo sedan 1.4 16V 70kW Plus 2016
ak39
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 02 zář 2010, 22:47

Re: Hlášení PP - AIRBAG FAILURE

Příspěvek od ak39 »

U mne to samé, občas se ten nápis objeví, zhasne a je klid....AIRBAG FAILURE .
Fiat Linea 1,4 T Jet Dynamic r.v.2010
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Hlášení PP - AIRBAG FAILURE

Příspěvek od panaman1 »

u mna to tiez robi, ale iba v zime,zrejme tje to tym konektorom a vlhkostou. ale neriesim to nejako. len to pipne a nic nezapise do RJ. takze skor by som povedal ze to je VLASTNOST:)
Odpovědět

Zpět na „Linea“