Výměna rozvodů

Všeobecná témata týkající se motoru, např. servo, topení, rozvody apod.

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Fantom
Fiaťák
Příspěvky: 82
Registrován: 09 kvě 2006, 11:39

Výměna rozvodů

Příspěvek od Fantom »

Ahoj.Potřebuju nutně vyměnit rozvody,ale obvolal sem už 3 servisy a nic.Prý je potřeba nejaký přípravek,který nevlastní.Do fiatu se mi vážně nechce:)Mohl by mi prosím někdo z vás poradit,jaký servis je schopen mi to vyměnit?nejlépe v okolí Tábora.(Koudy nevíš o něčem)?:)
Reklama
 

Martin Untermuller
Fiaťák
Příspěvky: 58
Registrován: 18 čer 2006, 13:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Untermuller »

Záleží odkud jsi, mě to dělal Autoservis Princ ve Veleňi u Prahy.Opravují všechny značky.
Poool
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2006, 08:48
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od Poool »

Já jsem si to nechal udělat u nás ve Dvoře Králové, nebyl s tím žádný problém - 3600 + práce
koudy
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 30 bře 2006, 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna rozvodů

Příspěvek od koudy »

To je maličkost, volej Koudyho tel. najdeš na http://fiatklub.unas.cz
samson
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 16 bře 2006, 23:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od samson »

Martin Untermuller píše:Záleží odkud jsi, mě to dělal Autoservis Princ ve Veleňi u Prahy.Opravují všechny značky.
To by mne docela zajimala cena.Zanedlouho budu mit 100k najeto a budu je muset menit a u Dojacka ve Fiatu mi rekli cenu pres 7.000,-.kdyz k tomu pripoctu prohlidku a vymenu po 20.000 km , tak to bude docela rana.
Poradte mi nekdo v Praze ci okoli slusny servis, ktery neni tak drahy jako Fiat.
Dik.
Multipla 1.9 JTD 2001, start.cislo 36.
vrazda
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 25 pro 2005, 22:16
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od vrazda »

samson píše:
Martin Untermuller píše:Záleží odkud jsi, mě to dělal Autoservis Princ ve Veleňi u Prahy.Opravují všechny značky.
To by mne docela zajimala cena.Zanedlouho budu mit 100k najeto a budu je muset menit a u Dojacka ve Fiatu mi rekli cenu pres 7.000,-.kdyz k tomu pripoctu prohlidku a vymenu po 20.000 km , tak to bude docela rana.
Poradte mi nekdo v Praze ci okoli slusny servis, ktery neni tak drahy jako Fiat.
Dik.
Chcem tiez menit rozvody ale neviem ci je tam aj pohanana vodna pumpa.Dakujem za odpoved.Vrazda
Multipla1.9jtd,77kw,105k.r.v.1999
Martin Untermuller
Fiaťák
Příspěvky: 58
Registrován: 18 čer 2006, 13:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Untermuller »

vosní pupmu pohání rozvodový řemen, ne klínový.Tak pozor!!Pumpa ti musí jít když praskne klínový řemen.
Přes klínový řemen jede, alternátor, klima,posilovač
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - všeobecně“