Kam namontovat handsfree

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Kam namontovat handsfree

Příspěvek od Václaf »

Mám dotázeček: Nevíte někdo, jak se dá vyndat ta přihrádka na drobné? Potřebuju na palubku umístit konzolku handsfree a nechci do ničeho vrtat. Potřebuji ji mít po ruce a tak, aby mi bloetooth nesvítil do ksichtu, což akorát odpovídá umístění té přihrádky. Za každou radu budu vděčný. :idea:
Multi 1,9 JTd
Reklama
 

peta
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 srp 2006, 09:53
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od peta »

Já jsem řešil to samý , mám parrota a vyndat mi to taky nešlo. Tak jsem protáhl kabel podél řadičky a malinko upravil originál držák , který jsem pak zastrčil do dírek pro drobné a je to bez vrtání.
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Jestli jsem to dobře pochopil z manuálu, tak držák na telefon se má přidělat místo držáku na kafe...
Ivan
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2006, 10:55
Kontaktovat uživatele:

Re: přihrádka na drobné

Příspěvek od Ivan »

Václaf píše:Mám dotázeček: Nevíte někdo, jak se dá vyndat ta přihrádka na drobné? Potřebuju na palubku umístit konzolku handsfree a nechci do ničeho vrtat. Potřebuji ji mít po ruce a tak, aby mi bloetooth nesvítil do ksichtu, což akorát odpovídá umístění té přihrádky. Za každou radu budu vděčný. :idea:
Nevím přesně jakou přihrádku máš na mysli. Ale handsfree se většinou montuje právě místo držáku na plechovku s nápojem. Jde to namontovat i k levé ruce, ale to nevím jak bych napájel. Je to vidět tady: http://www.brodit.com/static/productlis ... arent=s101. Když si tam vybereš Fiat Multipla, tak jse vidět tři možnosti. Ty držáky jdou koupit na weby Sunnysoftu. Ale abych řekl, ani jeden z těch způsobů mi nevyhovuje. Ten držák na plechovku používám jako takovej náhradní popelník na papírky. Ten co je tam origoš, do něj se vejda tak maximálně přeložená jízdenak na tramvaj a jinej takovej šikovnej prostor tam po ruce není. A po levé ruce je to blbý s tím napájením. Fakt nad tím dumám, kam to přiblblý handsfree dát.
Fiat Multipla 1.9 JTD, r.v. 2002
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“