HELP - imobilizer(CODE) sviti,auto nestartuje,klíče....

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Návštěvník

HELP - imobilizer(CODE) sviti,auto nestartuje,klíče....

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj lidi.
mam Punto 60sx r.v.97 a nekdy se mi stane, ze mi nezhasne kontrolka klice(code), ale auto mi normalne nastartuje a jede ok.
Pak se mi zase naopak uz 3x stalo, ze nic nesvitilo, ale auto nechtelo nastartovat. Jinak startuje vzdycky perfektne.
Nemate nekdo manual na tohohle puntu v cestine a elektronicky podobe?
Diky mif
Reklama
 

Broky
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 30 srp 2005, 15:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Broky

Příspěvek od Broky »

Zdvavím tě, já měl to samé. Startoval jsem a najednou nechtělo naskočit. pořád jsem startoval tak po desáté to naskočilo, tak to šlo několikrát po sobě a já přemýšlel co s tím je, pak jsem si ale všiml že mi svítí kontrolka CODE. Stále se to opakovalo a nezbylo mi noc jiného než zajet do Fiatu. Tam mi překodovali imobilizér a všechny klíče za litr...
mif
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 06 říj 2005, 22:36
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mif »

Me rekli ve Fiatu, ze je nepravdepodobny, aby to bylo v imobilizeru, ze to bude v klici a ze mi za 2200.- udelaj novej.
A to prej muzu bejt rad, ze mam Master klic, ze s nim jde nakodovat novej klic. Kdybych ho nemel, tak bych prej musel koupit klice, zamky, ridici jednotku a imobilizer.
S cenama ve Fiatu bych rekl ze by me to prislo tak na 25000.-
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

Zdravim. Nevite nekdo jak napasovat imobiliser na punto 1,7TD na kterem nikdy nebyl. Mam klicek s imob. Snimac v zapalovani a jednotku imobiliseru.
mif
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 06 říj 2005, 22:36
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mif »

Tak kaufiku, imobilizer u punta nejde odpojit, aspoň mi to řekli ve fiatu i ve firmě, která dělá alarmy a imobilizery. zkusim to udělat, jako broky.
Fiat Punto 60sx
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No Kaufik ma pravdu. Ve Fiatu ti ani nic jinyho rict nemuzou, ikdyz vi, ze to de... :-) A vono to de... ;-)
mif
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 06 říj 2005, 22:36
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mif »

jo, jenomze jak najit firmu, nebo nekoho co to umi?
posli navod a dam se do toho klidne sam :twisted:
Fiat Punto 60sx
petr

Příspěvek od petr »

jestli někdo scháníte novej codovanej klíč tak v každym lepším zámečnictvý vám ho udělaj např. já jsem za něj dal v globusu Chomutov 950kč
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

jasny ja sice novej KLIC IMOBILIZEREM ... musel udelat ale chtel 1350 a ukecal sem ho na ticku GLOBUS CHOMUTOV! :wink:
stanly
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 23 bře 2006, 21:55

Příspěvek od stanly »

Mám jednu otázku ohľadne kľučov na MKII. Ja keď som auto kupoval tak som dostal 2 modré kľúče a kodovaciu kartu kde sú dva kódy (electronic a mechanical). Bol aj k MKII dodávaný ten červený kľúč? Ten chlapík čo som to od neho kupoval mi tvrdil, že on ho pri kúpe nedostal. Ani v papieroch čo mi k autu dal o ňom nieje zmienka. Ďik
vadimo
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 19 čer 2006, 13:18
Bydliště: Lipt. Mikuláš

Příspěvek od vadimo »

stanly píše:Mám jednu otázku ohľadne kľučov na MKII. Ja keď som auto kupoval tak som dostal 2 modré kľúče a kodovaciu kartu kde sú dva kódy (electronic a mechanical). Bol aj k MKII dodávaný ten červený kľúč? Ten chlapík čo som to od neho kupoval mi tvrdil, že on ho pri kúpe nedostal. Ani v papieroch čo mi k autu dal o ňom nieje zmienka. Ďik
Tak isto som kupoval MKII a to isté mi tvrdil dedo od ktorého som bral auto. Len dva modré kľúče.
Fiat Punto II 1.2 8V ELX
OS Ubuntu Linux
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

stanly píše:Mám jednu otázku ohľadne kľučov na MKII. Ja keď som auto kupoval tak som dostal 2 modré kľúče a kodovaciu kartu kde sú dva kódy (electronic a mechanical). Bol aj k MKII dodávaný ten červený kľúč? Ten chlapík čo som to od neho kupoval mi tvrdil, že on ho pri kúpe nedostal. Ani v papieroch čo mi k autu dal o ňom nieje zmienka. Ďik
Podle myho zadnej cervenej(ani zelenej, ani hnedej, ani duhovej...) klic neni. Ja sem mel taky akorat 2 modry.
Vim ze k Ducatu, se kterym jezdim, je master-key(kterej ale neni cervenej), ale ten je na firmě a do ruky mi ho nedaj. Nevim jestli neco podobnyho existuje i k osobnimu autu.
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

U MKII sou jenom dva modry klice a karta, kde je kod na nastartovani auta pomoci seslapnuti pedalu plynu, pokud je nefunkcni imobilizer. Kazdopadne u MKI je i klic cervenej, je to trosku jinej system.
Hustokrutost
cali
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2006, 19:13

Příspěvek od cali »

Osobna skusenost Punto2:

Kedze som nemal nic okrem jedneho kluca tak,
najskor som siel do klucovej sluzby, kde mi chlapik spravil kluc s "prazdnym kodom" (1300,-)", a poslal ma ho nacipovat do fiatu. Tam mi povedali ze takto to nepojde, tak som si bol spet pre peniaze. A funguje to takto: Podla cisla karoserie mi objednali vo fiate presny kluc(2000), kodovaciu kartu (600), a ked mi to prislo tak mi zobrali auto do dielne dal som im stary kluc a nacipovali mi oba aj stari aj novy s tym ze ak som doma neaky zabudol tak s tym uz nenastartujem. Ovsem stalo ma to (750)

Dozvedel som sa este ze keby mam Punto1 tak mi staci zaplatit tych 1300 v klucovej sluzbe.

Nebola sranda dva tyzdne po kupe auta zalozit do penazenky dalsi dlhopis v nominalnej hodnote 3750,- ale co uz. :?
cali
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2006, 19:13

Příspěvek od cali »

sorry nebolo to 3750 ale 3350
Zamčeno

Zpět na „Punto - elektrika“