multipla 99

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
petrapavelkova
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2006, 20:58

multipla 99

Příspěvek od petrapavelkova »

prosím o radu nesvítí mi stropní světla vzadu.kdo ví ať mi poradí předem děkuji :roll:
Reklama
 

anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

To přestaly svítít obě najednou? A všechno ostatní jiné osvětlení funguje? Zkontroluj jestli svítí osvětlení zavazadlového prostoru a přední stropní svítilna.
multipla2000
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 05 kvě 2006, 11:54

Příspěvek od multipla2000 »

Měl jsem úplně stejný problém a radši jsem ho neřešil, zrovna tak jako to proč parkovací senzory jednou pípaj a pak 10 krát ne a proč pak zase ano.
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

světla vzadu...

Příspěvek od Acirek »

Problém bývá jednoznačný pokud nesvítí už od koupě vozu....
Vyndané žárovky ... koukněte na to.-)
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Lubo-KE
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 22 čer 2007, 13:41

Re: světla vzadu...

Příspěvek od Lubo-KE »

mne nesvieti ale niekedy svieti ale len niekedy :-) jedna zadná konkrétne na vodičovej strane inak ako vôbec sa dostať k žiarovke ?
marcel.pce
Fiaťák
Příspěvky: 159
Registrován: 09 srp 2006, 10:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marcel.pce »

Demontáž je jednoduchá: lampičku prostě (opatrně) vydloubneš ze stropu.
MULTIPLA 1,9 JTD 110/81kW, 2001
marcel.pce
Fiaťák
Příspěvky: 159
Registrován: 09 srp 2006, 10:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marcel.pce »

Jeden zajímavý postřeh (přišel na to můj syn): Před časem se tu řešilo vypínání a nucené rozsvěcení zadních stropních lampiček a nějak jsme se neshodli jak to chodí (každému jinak). Oni si s námi totiž "soudruzi z NDR" pardon, italové, zahráli takovou podivnou hru - pravá lampička se dá po stisku nuceně rozsvítit a nejde zcela vypnout (vždy reaguje na dveře) a pro změnu levá se dá stisknutím vypnout tak, že na dveře nereaguje a nedá se nuceně rozsvítit...
A ještě jedna finta: sufitové žárovky jsem nahradil vpředu i vzadu sufitovými LEDkami a už je mi úplně jedno, jestli jsou dveře otevřeny či zavřeny (spotřeba je zanedbatelná, baterku to nesežere ani za týden).
MULTIPLA 1,9 JTD 110/81kW, 2001
gastan
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 04 pro 2006, 13:55

Příspěvek od gastan »

marcel.pce píše:Jeden zajímavý postřeh (přišel na to můj syn): Před časem se tu řešilo vypínání a nucené rozsvěcení zadních stropních lampiček a nějak jsme se neshodli jak to chodí (každému jinak). Oni si s námi totiž "soudruzi z NDR" pardon, italové, zahráli takovou podivnou hru - pravá lampička se dá po stisku nuceně rozsvítit a nejde zcela vypnout (vždy reaguje na dveře) a pro změnu levá se dá stisknutím vypnout tak, že na dveře nereaguje a nedá se nuceně rozsvítit...
A ještě jedna finta: sufitové žárovky jsem nahradil vpředu i vzadu sufitovými LEDkami a už je mi úplně jedno, jestli jsou dveře otevřeny či zavřeny (spotřeba je zanedbatelná, baterku to nesežere ani za týden).
Tak som to skúšal, ale obe zadné svetielka fungujú úplne rovnako: idú zapnúť pri zatvorených dverách a svietia obe aj pri otvorených dverách. Pri otvorených dverách nejdú vypnúť.
Kedysi niekto písal, že mu obe fungujú tak, ako Tebe ľavé. Mne sa tak vidí (ale neskúšal som to), či to nezáleží od nejakého zapojenia toho spínača, pričom je možné, že pri výmene žiarovky sa ten spínač dá nevedomky "otočiť" a funguje to opačne ako dovtedy. Keď budem mať chvíľku, skúsim to.
Zatiaľ sa majte.
Multipla ELX, 1.9 JTD 81kW, 01/2002
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“