MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
hofmi
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 19 bře 2009, 18:05
Bydliště: Olomouc

MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od hofmi »

Zdravím všechny fanoušky Fiatu. Jelikož jsem se rozhodl taky něco udělat se svým Puntíkem , tak i já zakládám tady topic. Jenže potřeboval bych pár rad kde začít , co dát pryč. Prostě menší radu pro úplného nováčka. Je to Fiat Punto 1.1 cena před třemi lety 39 000, najeto momentálně 139 996 a před pár dny bourané. Na fotkách je toho víc.
Teď něco k úpravám Jediné co vím že nebudu snižovat podvozek , jelikož bych se už vůbec potom nedostal na chatu což je problém. Dále bych si tak nějak představoval Alu kola, potom nějaké krásné oči , a sehnat další věci i do interiéru (koberec , přístrojová deska, otáčkoměr)
Vyladit to auto spíše na provoz jak po městě tak i do terénu, jelikož silnice tady v Olomouci mi připomínají spíše silnici pro rally ,takže na jakékoliv dotazy rád odpovím. Jenom mě za mého puntíka neukamenujte. Diky moc..

http://www.hofmi.gtv.cz/fiat/4.jpg" on ... urn false;
Přílohy
3.jpg
3.jpg (204.84 KiB) Zobrazeno 2926 x
2.jpg
2.jpg (252.72 KiB) Zobrazeno 2926 x
1.jpg
1.jpg (254.01 KiB) Zobrazeno 2926 x
Reklama
 

PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od PuntoRacer »

v prvom rade by som to dal vyvarit a nastriekat, pripadne kupit ine punto v lepsom stave
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
hofmi
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 19 bře 2009, 18:05
Bydliště: Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od hofmi »

Vyvařit to by šlo. Ale kupovat nové auto, na to nemám..ale diky že ses ozval.
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od HIISS »

Tak ako vravi kolega..nahodit novy lak v prvom rade ,lebo nechat koroziu na aute a ho tunit to je blby napad,to by dost spatilo,kupil si ho uz v takom stave co sa tyka korozii? alebo si ho nekde buchol..nedal opravit a to casom chytilo?...podla fotiek prace nanom zrejme bude dost..a nato ze uvas su vozy aut dost ovela vyhodnejsie oproti nam...tak by som fakt nespekuloval a predal to a kupil zachovalejsie,ale tak ked vravis ze niesu financie,myslim si ze by sa nasli ak uz len pozriem ze mas casom na plane disky,angel eysi...len tieto dve zahrnaju pekny balik peniaz..a namiesto toho by si mohol mat novy lak :)..a este nejaky ten doplatok,ale vravim zbavil by som sa toho,co som videl inzeraty za 25-30tis a velmi zachovale punta,coz unas velaji predavaju za cenu raz taku..,vsetko potrebuje svoj cas..,i ked clovek by chcel mat vsetko naraz a zvlast ak ide leto,no ja svojho tiez upravujem od zaciatku minuleho roka..a som student ;-)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
hofmi
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 19 bře 2009, 18:05
Bydliště: Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od hofmi »

Už bylo tak koupené , oprava bude, jelikož jdu za pár týdnu na STK tak to musím dát do pořádku. Lak novej dávat no to bych rád , ale 12-30tis na to nemám. ALe tak asi se nějak porozhlénu po nečem co by mi víc pomohlo.
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od Snowfox »

Nechci bejt hnidopich ale o par řádků dole v sekci "Prodám" prodává borec Punto za 15.000,- a kdyz si z toho sundas tu otresnou nalepku na kapote tak mas Punto v nekoroznim stavu...a ma tam "prej delany rozvody a plno veci takze bys na chvilu od tohodle mel pokoj...ono clovek se musi rozhodnout a rvat litaky a angel eyes na nechtenej rat style auto taky neni to pravy...
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
hofmi
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 19 bře 2009, 18:05
Bydliště: Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od hofmi »

díky že aspoň mi nějak radíte i když je to ta varianta kterou jsem nechtěl :) , ale i tak diky..zkusim si to nějak probrat dneska u pivka a uvidím jak se rozhodnu. Každopádně ještě jednou diky..
Uživatelský avatar
Alorovec
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 29 črc 2009, 22:36
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od Alorovec »

No ja osobne taky zastavam nazor, ze je lepsi mit auto v cajku v puvodnim stavu, nez na obouchany a orezly davat novy dily. Leda, ze bys volil RAT style, ale to asi nepude, vzhledem k tomu, ze chces auto normalne pouzivat. Takze bud bych se poohlidnul po jinym, nebo bych penize investoval na uvedeni do super stavu.
Fiat Punto 1 - 1,2 16v "stile"

http://alorovec.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od Snowfox »

Ono investovat penize do auta abys ho dal do pucu taky neni kolikrat vhodny...kydz to vezmu selskym rozumem..mam auto..hnije..fest...a ted stojim pred otazkou jestli do toho teda dat ty love a vyvarit to a prelakovat...nebo jiny auto...v tehle chvili bych se asi ja osobne rozhodoval podle toho v jakym stavu auto mam..kdy jsem naposledy delal rozvody,spojku,menil brzdy,svicky,kabely,jak je vybydlenej interier,do kdy ma technickou a tak..a jelikoz ty mas pred technickou a hnije ti to tak je otazka jaky opravy jsi tam v nedaleke minulosti delal..a podle toho bych se rozhodoval..ja jsem treba posledni dobou delal na aute snad vsechno co sem mohl(v rozmezi posledniho cca roku a pul) rozvody,spojka,filtry,brzdy,tesneni pod hlavou,svicky,kabely,podvozek tam mam (ale berme to jako normalni tlumice),cepy rizeni,kompletn ovej vyfukovej system,TK do 8/11..takze kdyby me nekde auto zacalo hnit tak bych byl vul kdybych to neopravil....ale kdybych na aute nemel nic a vsehcno me cekalo tak z toho treba vytahnu hudbu,sundam svetla a necham si kola a proste auto poslu do sveta a poohlidnu se po necem trochu slusnejsim,treba taky Puntu proc ne ja sem se svym hodne spokojenej a uz ma ten muj deda najezdeno 173 000,ale tje offtopic...proste vis jak...musis si "podle me" projit tyhle kriteria...jestli to ma cenu nebo ne...ono sehnat punto v nekoroznim stavu a motorove slusnym je dneska otazka +- 20.000,- pže Punt je jak cikanu ...howkh :)
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od liborko »

na fotce vypadá že je zežraný pouze PP blatník a to z důvodu že byl po bouračce měněný za neorigo nepozinkovaný díl koupený kdesi v autokelly,jinak by to takhle nikdy neshnilo a lak na celém autě na fotce nevypadá špatně,tak si sežeň z vrakáče origo pozink blatník ve stejné barvě a vyměň ho.Zespod auta očistit orezlé místa a zastříkat bodyčkem, a budeš mit fajn auto na ježdění :wink:
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
hofmi
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 19 bře 2009, 18:05
Bydliště: Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Hofmi

Příspěvek od hofmi »

no ono hnije jenom pravej blatnik a potom ten spodek jinak je oky. Měnil jsem tam silenbloky ,alternator, brzdy ted musim ten blatnik a blinker..a po STK to změnim. Investoval jsem do toho pár papiru a jinak ted vypadá v hrozném stavu jelikož jsem ho nemophl schovat před zimou , a v zimě jsem nemohl jezdit, takže ted musim jenom vyměnit šrouby aby to trochu vypadalo. To že vypadá an fotce jak vypadá je taky moje chyba. Až ho umeji a trochu dám trochu času bude vypadat jinak. Ono udělat puntika na ježdění po městě , do prace , na chatu a další věci je těžké. Hlavně fakt nemužu jít do pár věci co máte vy. Ale vyměnit blatnik je oky. A možná budu mít možnost mít nový lak přes známeho za cenu minimální, takže uvidím a v tu chvilu už budu po technické a mužu si říct že tak vyměnim pár věcí a bude vypadat jinak. Nechci mít auto jako ma třeba Paja jelikož vím že už jenom cestou na chatu bych urazil skoro všechno. Ale spíše mi šlo o to , když už sem dám svůj topic , aby mi lidi třeba poradili co a jak. A to že pár lidi mi řeklo prodej ho, akceptuji to. Ale v tuto chvilku vím že to neudělám. Auto je spolehlivé , několikrát jsem jel Ol-Praha , Ol - Vídeň a bez problému.Takže spíše jenom pravy blatník a nějaké úpravy a je to. a už mám k němu citový vztah btw první auto je první auto :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“