spatne zrkadla - "tuning"

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
dombo
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 04 lis 2009, 21:28

spatne zrkadla - "tuning"

Příspěvek od dombo »

ahojte,

na punte mi trosku do oci biju originalne spatne zrkadla, ktore mi pripominaju usi shreka :)

na nete som nasiel taketo spatne zrkadla: http://www.depoauto.sk/product_info.php ... ts_id/9973
ma niekto uz taketo spatne zrkadla? nie je problem s vymenou? neviem ci na to treba daku homologizaciu. v popise sa pise 6/03-9/05. je dovod, aby to nepasovalo na moje 9/06?
Fiat Punto 1.2 8V 44kw mk2b r.v. 2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: spatne zrkadla - "tuning"

Příspěvek od RadekHGT »

No z vlastnej skusenosti ti mozem povedat ze mne sadli ako uliate.Sice mam MK2 2001,ale nemal by byt problem ani u teba.S homol. si hlavu nelam,na spatne ju nepotrebujes.Funguje aj elektrika.Videt je cez nich v pohode a ked chces vediet ako to priblizne vyzera na aute tak tu mas foto:

Obrázek
Klikni pre zväcsenie
HGT
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: spatne zrkadla - "tuning"

Příspěvek od kovvalsky »

RadekHGT píše:No z vlastnej skusenosti ti mozem povedat ze mne sadli ako uliate.Sice mam MK2 2001,ale nemal by byt problem ani u teba.S homol. si hlavu nelam,na spatne ju nepotrebujes.Funguje aj elektrika.Videt je cez nich v pohode a ked chces vediet ako to priblizne vyzera na aute tak tu mas foto:

Obrázek
Klikni pre zväcsenie
mna by zaujimala jedna vec a to ze toto su elektricky ovladane okna ale ja na punte mam len manualne nastavitelne ako sa my budu dat nastavovat alebo ako to funguje
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: spatne zrkadla - "tuning"

Příspěvek od RadekHGT »

To nevadi,v kazdom pripade sa daju nastavovat aj manualne.Kable zamotas,aby nezavadzali a hotovo.Ty si uz zrkadlo nastavis ako budes potrebovat :wink:
HGT
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“