HELP - Drnčení palubní desky

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
kocour
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 20 úno 2006, 12:28

HELP - Drnčení palubní desky

Příspěvek od kocour »

Mám nové Punto Classic a ze středového panelu, myslím, že někde kolem toho kaslíku nad ventilací, kde je normálně rádio /to zatím nemám/se při přejezdu nerovností ozývá slaboučké drnčení. Není to nic zásadního, ale tak je to nový, tak by to mohlo být úplně tichý. Jde to nějak odstranit a co mě čeká dál? Jak Mk II drnčí po delší době??
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No v Classicovi nam drnci radio... :-) No anebo to nedrnci radio, ale to, co rikas ty. Ale po temer dvou letech jinak nic nedrnci, vsechno v poho. No ale je tam najeto usmrkanych 20 tis. Necelych... ;-)

Hele, tak sundej ten deklik co mas misto radia a podivej se na to, mozna ti tam drnci kably od radia.
Hustokrutost
lak
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2006, 16:21

drn

Příspěvek od lak »

Tak tento problém mám taky,,drndrn, někdy to člověka štve..ale kde je problém neví nikdo.. :(
muWme
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 14 zář 2006, 21:05

Příspěvek od muWme »

mno .. ja to tam mam taky ale mam Punto 2 tejdny tak sem to zatim neresil :-)
kocour
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 20 úno 2006, 12:28

Příspěvek od kocour »

Tak už jsem zjistil odkud to jde - viz. první příspěvek. Nebyl to středový panel, ale dole u spolujezdce jde ofuk ze středovýho panelu a ten plast byl uvolněněnej a rezonoval. Přilepil jsem ho izolepou a je to ok :) Zároveň ale něco drnčí nalevo od volantu. Nevím, jeslti to jde od stropu nebo z palubky. Někdy to dělá jindy ne - záleží na teplotě. Každopádně mě to štve :x
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

no mne drnci kadeco a hlavne ked sa ochladi :( ja tam mam origos blaupukt radio a ked ho pridrzim tak drncanie zmizne, len neviem co s tym. Radio som este nevyberal, lebo na to treba pripravok ktory nemam ...

Tiez mi nieco rezonuje vzadu na lavej strane pravdepodobne uchytenie reproduktora - tiez som to este neriesil ...

Len som zvadavy co to bude robit ked bude vonku mrznut :D
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

me take neco drnci vzadu pustim subu a fakt docela dost ale jeste jsem nezjistil co presne to je ale drnci to tam.. :?
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

Dohy píše:me take neco drnci vzadu pustim subu a fakt docela dost ale jeste jsem nezjistil co presne to je ale drnci to tam.. :?
A nebude to ta suba hehe :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“