Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Hosepe
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 03 kvě 2010, 18:36

Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Hosepe »

Zdravím lidi chtěl bych poprosit o radu a pomoc jestly se dá vyměnit řadicí páka ? vyšroubovat nebo něco takové ten blb co měl auto předemnou to natřel nějakou barvou a je to hruza děs ?! chtěl bych dát novou ale vubec netuší jak se to dá vyndat nebo něco takového díky moc za všechny rady !
Reklama
 

Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Toti »

Máš na mysli tu gulu alebo ako to nazvať, to čo chytáš rukou :D ?? Lebo to je tam iba narazené. Čiže sa stačí zaprieť poriadne a je to dole. A nevyraz si zuby ked to budeš ťahať dole :lol:
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Petr1968 »

Myslíš kouli? Je tam naražená a zajištěná kovovým perem. Jelikož se to posralo a nedrželo to.Tak ji mám přilepenou chemoprénem :mrgreen:
Uživatelský avatar
rossi
Znalec
Příspěvky: 802
Registrován: 10 zář 2008, 16:07
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od rossi »

musí se pořádně zabrat tahem nahoru.ALE POZOR NA ZUBY A PŘEDNÍ SKLO.
Rossi
Fiat Punto 1.6Mk1 90 ELX resuscitován
AUDI A6 3.0 Quatro 2002
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Petr1968 »

Ale třeba to tak jak píšu má jen Clasik :wink: Ale zase mám jenom jeden tlumič. Střední 1,2 Klasik nemá,pouze zadní :mrgreen:
Hosepe
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 03 kvě 2010, 18:36

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Hosepe »

Toti píše:Máš na mysli tu gulu alebo ako to nazvať, to čo chytáš rukou :D ?? Lebo to je tam iba narazené. Čiže sa stačí zaprieť poriadne a je to dole. A nevyraz si zuby ked to budeš ťahať dole :lol:
Aha takže stačí zabrat nahoru a pujdeto sundat ?? A ještě jeden dotaz když jí sundám ! tak tam je takový kroužek který se zvedá když se řadí na spátečku ? budeto fakčit ? když to vyndám ?
Abych to ještě neposral !!
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Petr1968 »

Neztrať to pero. :mrgreen:
Hosepe
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 03 kvě 2010, 18:36

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Hosepe »

Hosepe píše:
Toti píše:Máš na mysli tu gulu alebo ako to nazvať, to čo chytáš rukou :D ?? Lebo to je tam iba narazené. Čiže sa stačí zaprieť poriadne a je to dole. A nevyraz si zuby ked to budeš ťahať dole :lol:
Aha takže stačí zabrat nahoru a pujdeto sundat ?? A ještě jeden dotaz když jí sundám ! tak tam je takový kroužek který se zvedá když se řadí na spátečku ? budeto fakčit ? když to vyndám ?
Abych to ještě neposral (A ještě když to vyndám tak potom to musím nějak zalepit nebo tak něco ? !!
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Toti »

S tou zdvíhacou poistkou pre zaradenie spiatočky nemám nejake skusenosti. Ja som myslel klasiku bez tej poistky. Ale aj tak to myslím nesúvisí s tou hlavicou páky a väčšinou to býva len narazené na tyči, ale to nech ti radšej poradia tí čo to maju, poprípade čo to davali dole.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Petr1968 »

To bylo to první co mi z Fiatu zůstalo v ruce. Druhé byla klička zadních dveří :mrgreen: :mrgreen:
Hosepe
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 03 kvě 2010, 18:36

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Hosepe »

Petr1968 píše:To bylo to první co mi z Fiatu zůstalo v ruce. Druhé byla klička zadních dveří :mrgreen: :mrgreen:
takže to je jenom ? nasazený ? žádnej čep nic ? já jí zkoušel sundat a vubec to nejde a to sem to rval ?! docela jsem měl stracha abych to nevyndal z podlahy :D:D:
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Petr1968 »

U Punta MK2B je to nasazeno a zajištěno na drážku a pero. Nevím jestli kovové,nebo plastové,protože když mi to zůstalo v ruce,nic jsem nenašel. Ale zřejmě plast.Asi to potratili ti předešlí opraváři. :mrgreen: Takže jsem to přilepil chemoprénem. A je klid
Hosepe
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 03 kvě 2010, 18:36

Re: Prosím o pomoc a radu Výměna vršku řadící páky ?!

Příspěvek od Hosepe »

Petr1968 píše:U Punta MK2B je to nasazeno a zajištěno na drážku a pero. Nevím jestli kovové,nebo plastové,protože když mi to zůstalo v ruce,nic jsem nenašel. Ale zřejmě plast.Asi to potratili ti předešlí opraváři. :mrgreen: Takže jsem to přilepil chemoprénem. A je klid
Zdarec díky moc už jsem si to vyměnil
! díky za radu a ještě nevíte jak se mění ten kryt ?! Ruční brzdy ! ? jak to sundat dneska jsem to koumal a nejdemi to nevím proč !
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“