Kupil som Ducato 1.9TD ale vobec to netaha-VYRIESENE

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
dod
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2010, 21:09

Kupil som Ducato 1.9TD ale vobec to netaha-VYRIESENE

Příspěvek od dod »

zdravim Vas pani, kupil som jazdene Ducato 1.9TD ale to auto vobec netaha ani ked je prazdne, maximalka ktoru vytocim snad na 3km rovinke je 110km/h, o to by ani tak neslo ale to auto je strasne lenive na rozbeh a nedajboze na predbiehanie a kopce, dnes sme pozerali na turbo a vyzera byt OK, ba dokonca je az priliz ciste tak riesim ci nahodou nebol pootvoreny obtok ale nemyslim si, preto potrebujem prakticke odpovede ako to auto jazdi za beznych podmienok, to moje je podla mna az prislis ako hladky diesel, je problem s nim obehnut kamion pri 80km/h, proste smrt v ociach. Skusal som aj hadicu od turba ci je pri vytoceni ako tak tvrda ale neda sa povedat, ako ju stlacim tak sa ani nehne, nema velmi snahu sa nafuknut, je tam citit jemny tlak ale nic co by mi dokazalo roztvarat prsty. Poradte ako ten motor ma ist lebo nechce sa mi verit ze je to taka mrtvola. (Je to kratke 9 miestne ducato panorama). Tiez po rozbehu do kopca max 60-70km/h na stvorke, pätka bez sance. Diik!

Ducato 1.9TD r. 1998 ..cca asi 60kW by to mal byt
Naposledy upravil(a) dod dne 24 čer 2010, 22:49, celkem upraveno 1 x.
Fiat Ducato 1.9TD r. 1998 - 9 miest, Panorama
Reklama
 

dod
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2010, 21:09

Re: Kupil som Ducato 1.9TD ale vobec to netaha

Příspěvek od dod »

takze dnes som zistil ze tam je turbo T0227 ktore je na 1.7TD a ma tam byt T0269, je mozne ze to netaha len kvoli tomu alebo tam moze byt aj motor 1.7TD??? ako rozlisim tieto dva motory? su identicke a je rozdiel len vo vrtani???
Fiat Ducato 1.9TD r. 1998 - 9 miest, Panorama
dod
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 23 čer 2010, 21:09

Re: Kupil som Ducato 1.9TD ale vobec to netaha-VYRIESENE

Příspěvek od dod »

ok, problem vyrieseny, problem nebol v tom ze je tam turbo z 1.7TD ale bola prasknuta hadica od turba na tak blbom mieste ze sme to 3-ja nenasli...teraz to uz ide podstatne lepsie a dokonca sa s tym da i obiehat, do kopca na 5-ke v pohode 80kmh :lol:
Fiat Ducato 1.9TD r. 1998 - 9 miest, Panorama
Odpovědět

Zpět na „Ducato“