Výmena originálneho autorádia Blaupunkt

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Jurky
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 02 srp 2010, 23:24

Výmena originálneho autorádia Blaupunkt

Příspěvek od Jurky »

Zdravím, chcel by som na svojom Punte (R.v 2001) vymenit originálne radio z kazetovým prehrávačom za radio z CD/mp3. V aute travim denne dosť času, takže asi chápeťe, že bez normálneho rádia a vlastnej hudby sa to nedá :P V predajni mi tvrdili, že nové radio mi neutiahne 6x repro + 100w subwoofer, ktoré sú tam od výroby. Vedel by mi prosím niekto v tejto veci poradiť :?: :?: :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výmena originálneho autorádia Blaupunkt

Příspěvek od peta.smolik »

Jurky píše:Zdravím, chcel by som na svojom Punte (R.v 2001) vymenit originálne radio z kazetovým prehrávačom za radio z CD/mp3. V aute travim denne dosť času, takže asi chápeťe, že bez normálneho rádia a vlastnej hudby sa to nedá :P V predajni mi tvrdili, že nové radio mi neutiahne 6x repro + 100w subwoofer, ktoré sú tam od výroby. Vedel by mi prosím niekto v tejto veci poradiť :?: :?: :?:
Nevím ale skus http://www.ahifi.cz" onclick="window.open(this.href);return false; je tam online chat
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Výmena originálneho autorádia Blaupunkt

Příspěvek od mad mike »

v prodejně ti nakecají cokoli, aby prodali svůj produkt. já jsem z HGT vyhodil origo blaupunkta s navi, a dal jsem tam rádio WAtson(made in MAKRO :D ) a hraje bez problémů, pasovaly i konektory, jen anténu bylo třeba upravit. rádio má 4x40W a táhne tech 6 repro + sW v pohodě, i když tomu osolím.
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Nero4
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 16 srp 2010, 21:26

Re: Výmena originálneho autorádia Blaupunkt

Příspěvek od Nero4 »

mad mike píše:v prodejně ti nakecají cokoli, aby prodali svůj produkt. já jsem z HGT vyhodil origo blaupunkta s navi, a dal jsem tam rádio WAtson(made in MAKRO :D ) a hraje bez problémů, pasovaly i konektory, jen anténu bylo třeba upravit. rádio má 4x40W a táhne tech 6 repro + sW v pohodě, i když tomu osolím.

Zdravim, jak mas prosim zapojeny ten sW?? Koupil jsem si novy zadny repro a passivni sW a nevim jak to zapojit dohromady. Dik za radu :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“