HELP Dvojcievkovy woofer

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
KANY
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 28 bře 2009, 14:07
Bydliště: Nitra

HELP Dvojcievkovy woofer

Příspěvek od KANY »

Zdravim roztrhla sa mi membrana na origo subwooferi co mam v Punte mk2. a hladam nahradny woofer ale problem je ze tam je dvojcievkovy nevie niekto kde by som kupil dvojcievkovy woofer o velkosti 13 cm ? :(( ... dal som tam obycajny ale neni to ono :((
Fiat Punto II 1.9 JTD
Reklama
 

punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP Dvojcievkovy woofer

Příspěvek od punťas hgt »

KANY píše:Zdravim roztrhla sa mi membrana na origo subwooferi co mam v Punte mk2. a hladam nahradny woofer ale problem je ze tam je dvojcievkovy nevie niekto kde by som kupil dvojcievkovy woofer o velkosti 13 cm ? :(( ... dal som tam obycajny ale neni to ono :((
Měl jsem stejný problém, tenkrát po haluzi jsem splašil z Citroena BX-některé verze měly pod palubkou taky takový "woofer".....
peetan
Fiaťák
Příspěvky: 147
Registrován: 04 črc 2007, 10:54
Bydliště: Č.Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP Dvojcievkovy woofer

Příspěvek od peetan »

brouzdal jsem, zda podobný dvoucívkový repro někdo nemá v nabídce (zkusit vyměnit originální za eventuální kvalitnější), nenašel jsem nikde. jednocívkový ti bude hrát jen jeden kanál a tudíž výkon basů bude dost snížený. Další varianta by byla použít nějaký kvalitní jednocívkový (i když o výkonu a parametrech 13 cm woofru se dá asi diskutovat), vykuchat stávající zesilovač a implementovat zesilovač jiný, který má dva vysokonapěťové vstupy a jeden výstup pro woofer. Ale to už je spíše o tom, použít jiný box pro větší repro - bohužel ne každý chce mít v kufru monstrum - originál woofer v kufru nepřekáží, ale je to spíš taková hračka, něco málo ale zahraje
Grande 2007 5dv 1,3 JTD 66kW,digi dual AC, B&M - sold
Punto 2003 5dv 1,9 JTD 63kW 6bag,AC - sold
Punto 2003 1,3 JTD 6bag, digi dual AC -sold
KANY
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 28 bře 2009, 14:07
Bydliště: Nitra

Re: HELP Dvojcievkovy woofer

Příspěvek od KANY »

peetan píše:brouzdal jsem, zda podobný dvoucívkový repro někdo nemá v nabídce (zkusit vyměnit originální za eventuální kvalitnější), nenašel jsem nikde. jednocívkový ti bude hrát jen jeden kanál a tudíž výkon basů bude dost snížený. Další varianta by byla použít nějaký kvalitní jednocívkový (i když o výkonu a parametrech 13 cm woofru se dá asi diskutovat), vykuchat stávající zesilovač a implementovat zesilovač jiný, který má dva vysokonapěťové vstupy a jeden výstup pro woofer. Ale to už je spíše o tom, použít jiný box pro větší repro - bohužel ne každý chce mít v kufru monstrum - originál woofer v kufru nepřekáží, ale je to spíš taková hračka, něco málo ale zahraje
vdaka za snahu.. nemohol som ani ja najst rpeto som sa obratil na forum:)

ale

PROBLEM VYRIESENY :D

dal som tam reproduktor 13 cm znacky SAL s vykonom 50W, 4ohm, predtym som tam mal 8 ohm ale nebolo to ono a tento 4 ohm hra minimalne tak isto ako ten origo dvojcievkovy.. teda aspon myslim ale som spokojny.. a to som este dostal dalsi taky isty reprak a 2 vysokove v jednej sade za 17 euri.. takze spokojnost :)
Fiat Punto II 1.9 JTD
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP Dvojcievkovy woofer

Příspěvek od xeromax »

SAL WRC???
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
KANY
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 28 bře 2009, 14:07
Bydliště: Nitra

Re: HELP Dvojcievkovy woofer

Příspěvek od KANY »

xeromax píše:SAL WRC???
tuto sadu som myslel > http://www.pricemania.sk/katalog/auto-h ... parametre/
Fiat Punto II 1.9 JTD
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“