pravý zadní blatník Punto mk1

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

pravý zadní blatník Punto mk1

Příspěvek od peta.smolik »

Včera sem byl na geometrii a náhodně sem sáhnul do pravýho zadního blatníku Přímo mně to vyděsilo Mám tam díru tak 20 na 10cm Jak sem na to tak koukal vyhnilo to nad palivovou hadicí Bude se to asi dost blbě vařit páč si myslím že budu muset sundat paliv. hadici a ještě cosi co tam je a tak mně napadlo jestli neexistuje plastovej podběh náhodou a ejhle on existuje a stojí jen něco kolem 300 Máte s tím někdo zkušenost? Ale hlavně ten podběh nebo spíš nadkolí se dá do blatníku pod tu palivovou hadici nebo nad ní??? Jak je to s upevněním??? A nebo to radši zavařit???
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: pravý zadní blatník Punto mk1

Příspěvek od majco »

No každopádne dieu v karoserií neupcháš plastovým podblatníkom ! je to len ochrana. potrebuješ odskrutkovať 4x skrutku čo drží tu hadicu -skrutky na karoserií okolo uzáveru a potom celú hadicu vyhneš spod auta von poprikrývaš mokrou handrou zhodíš plasty a koberec v interieri a vyvar to ! potom všetko pekne ponatieraj a poskladaj .
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: pravý zadní blatník Punto mk1

Příspěvek od peta.smolik »

majco píše:No každopádne dieu v karoserií neupcháš plastovým podblatníkom ! je to len ochrana. potrebuješ odskrutkovať 4x skrutku čo drží tu hadicu -skrutky na karoserií okolo uzáveru a potom celú hadicu vyhneš spod auta von poprikrývaš mokrou handrou zhodíš plasty a koberec v interieri a vyvar to ! potom všetko pekne ponatieraj a poskladaj .
Dnes sem to prohlídnul důkladně olámal a očistil co bylo na sračku a díra je fakt veliká ale naštěstí je na vrchu Sundal sem kolo dokonale sem díru ucpal a přes práh sem tam napumpoval 5 litrů Konkoru Ještě ted s toho chčije ven tím sem zastavil korozi Na tý straně co je díra mám v řiti ložisko v rameně takže až ho budu sundávat tak to pořeším nad tím Autoklempíř mi radil abych to očistil a přesným kusem plechu to zakryl a jen nabodoval a pak přechody zaplácal fiberglasem a zabrousil jen na hrubo a hned zevnitř i zvenku našplíchal méně ředěným Konkorem
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
astha999
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 24 bře 2010, 18:14
Bydliště: Bardejov, SVK

Re: pravý zadní blatník Punto mk1

Příspěvek od astha999 »

Cau, aj ja som na svojom Punte nasiel dieru az do kufra, lebo v zime tam drzi sol a potom to hrdza veje. Ma to tak derave dost Punt.
Tu su fotky https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... 9&start=30
Ja som si to dal vyvarit a potom som to natrel asfaltom. A tiez mam objednane tie plastove podblatniky dozadu, aby mi tam uz ten bordel nedrzal.
Fiat 126P 650E rv.88 --- Punto Mk1 1,1 55s rv.98
http://yfrog.com/mu48148578jx" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“