TYP - potahy a čalounění

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

TYP - potahy a čalounění

Příspěvek od BooT »

Shanim potahy na sportovni sedacky do svyho sportinga. Jako na netu je jich spousta, ale potrebuju takovy, ktery na to padnou presne a nebude nikde nic trcet, nebo prebyvat. Pytle v sedackach nemam, takze by to snad nemel byt az na ten rozmer problem sehnat. Barva cerna se zlutou, hadrovy, nebo radeji kozeny. Co sem se dival, tak maji vsude jen potahy na klasicky sedadla a pak jeste potahy, ktery maji na bokach usi jakoze sportovni, jenze ty usi ja tam mam uz primo na sedacce :P

Diky
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Hele, ty ses z Brna, ze? Urco vis, kde je na Cejlu Motortec. Kdyz pudes po Cejlu smerem do centra od Motortecu, tak je hned prvni odbocka doprava a na leve strane ulice po cca 50ti metrech je kseft, kde to sijou primo na auta. A prej ani nejsou drazí. Ale nevim, nikdy sem tam nebyl. Zkus to a dej vedet.
Hustokrutost
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

no do toho se mi zase nechce, na bezny jezdeni staci hadrovy, pokud by jste ale nekdo videl kozenkovej potah na sport sedadla dejte echo. Diky
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Re: Shanim - potahy na sedacky

Příspěvek od Patrik »

BooT píše:Shanim potahy na sportovni sedacky do svyho sportinga. Jako na netu je jich spousta, ale potrebuju takovy, ktery na to padnou presne a nebude nikde nic trcet, nebo prebyvat. Pytle v sedackach nemam, takze by to snad nemel byt az na ten rozmer problem sehnat. Barva cerna se zlutou, hadrovy, nebo radeji kozeny. Co sem se dival, tak maji vsude jen potahy na klasicky sedadla a pak jeste potahy, ktery maji na bokach usi jakoze sportovni, jenze ty usi ja tam mam uz primo na sedacce :P

Diky
Já si nechal ušít na Slovensku, asi to bylo od této firmy:
http://www.abena-autopotahy.sk/produkty.html

Střih SPORT a vyšité logo Fiat (nejnovější kulatý znak Fiatu). Mám Punto Mk2, nechal jsem si dělat jenom přední, vyšlo to něco přes 1000Kč. Jinak jsem spokojenej, vše krásně sedí, matroš je sice "silonový", ale kupodivu se zdá být docela příjemný, a bere pot. Prostě spokojenost.
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
jery
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 23 bře 2006, 17:25

Příspěvek od jery »

taky sháním koženku ale marně projel jsem všechny výrobce na netu, nikdo nemá v nabídce, jeden dělá kůži za 27 000 , takže asi nechám hadr
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

jery píše:taky sháním koženku ale marně projel jsem všechny výrobce na netu, nikdo nemá v nabídce, jeden dělá kůži za 27 000 , takže asi nechám hadr
Koženku ? Buď rád, že jsi ji nesehnal. To by ses udělal ve vlastní šťávě. Kůže je lepší, ale výkonná klimatizace auta je nutností. Nejlepší je hadr, teda takový, co odvádí pot. Může to být i umělina, ale musí mít strukturu, co odvádí pot.
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

Patrik a to mas obycajne sedadla a strih SPORT alebo Sporting sedadla?

Lebo aj mne sa celkom pozdavaju ;)
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
pmpolis
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 13 zář 2005, 17:08
Bydliště: Slovakia - PD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pmpolis »

Na svojom Stile už mám vyše roka poťahy z Abeny a môžem ich vrelo odporučiť. Ušité presne na mieru, podľa požiadaviek, rôzne "prkotinky" ako stolík na spolujazdcovom sedadle, odkladací priestor na vodičovom sedadle, 5x opierka, opierka na zadnom sedadle a všetko sedí ako má. Ak si ich dobre nasadíš, tak sedia ako uliate a pohnúť ich je problém. Zo spodu majú molitan a ten zabraňuje šmýkaniu a pod. U mňa zatial 100% spokojnosť.
NEW: Fiat Croma 1,9 110kW Emotion azuro
NEW: Fiat Panda white 2009 1,2 Dynamic
EX: Fiat Stilo 1,6 16v Dynamic +
EX: Fiat Punto 1,1 red
http://www.a-autokozmetika.sk
http://www.fiatforum.eu
http://www.fiatcroma.tym.cz
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

ok tak si ich idem objednat ;)
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

uz mi dosli potahy a su super :D dobry material a sedia ako uliate :wink:

vrelo odporucam ...
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Uživatelský avatar
keny8899
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 238
Registrován: 28 kvě 2006, 18:20
Bydliště: Trnava

Příspěvek od keny8899 »

na kolko vysli take potahy?myslim cenovo
Fiat Punto Mk2 1.2 16V 59kW/80PS r.v.2001 - sériový stav
Seat Ibiza 6k 1.4i 44kW/60PS r.v.2000 (Borbet Atlanta white 14", Yokohama C-Drive II 185/60 R14, -35/-35, podložky vzadu 20mm, Pioneer DEH-2220UB)
Uživatelský avatar
keny8899
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 238
Registrován: 28 kvě 2006, 18:20
Bydliště: Trnava

Příspěvek od keny8899 »

pardon nevsimol som si ze to vyhadzuje cenu :roll:
Fiat Punto Mk2 1.2 16V 59kW/80PS r.v.2001 - sériový stav
Seat Ibiza 6k 1.4i 44kW/60PS r.v.2000 (Borbet Atlanta white 14", Yokohama C-Drive II 185/60 R14, -35/-35, podložky vzadu 20mm, Pioneer DEH-2220UB)
cali
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2006, 19:13

Příspěvek od cali »

Bukshi - dal si si spravit tie sport? Bo tiez nemam sportinga, neviem ci budu sediet.
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

cali hej mam tie sportove a tiez som si nebol isty ci budu sediet na normalne sedadla ;) ale sedia super ... ono sa mi zda ze tie nazvy maju len pre typ latky. Kludne im napis alebo zavolaj aby ti poslali postou vzorky latok :D ked mi dosli vzorky tak som na chvilku rozmyslal nad tymi elegance, ale potom som ostal pri sport - su ovela krajsie ;)
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
cali
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2006, 19:13

Příspěvek od cali »

bukshi vdaka moc [/b]
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“