MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

Zdravím,
taky jsem se rozhodl přidat fotky svého Punta I.
Dostal jsem ho v osmnácti a chvíli nato jsem havaroval (nic vážnýho, jen předek, 12 tis Kč) a od tý doby si dávám sakra pozor a chci z něj jednou udělat dobrý auto.
Zatím tak nějak v základu, jen repro a rádio zn. Pioneer.

Mám toho v plánu celkem dost.

Galerka:
http://resk181.rajce.idnes.cz/Fiat_Punto_1.2_60SX_96/" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od lemon »

Vravím si, nickname "resk" som už niekde videl. A v momente, ako som uvidel nálepku Montana, mi bolo všetko jasné. Rešpekt tvojím prácam, klobúk dole.
A aby som nezabudol, vitaj v klube :D
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

lemon: taky se zabejváš barvama? )) Jinak díky.
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od lemon »

ja iba rekreačne :)
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

Tak jsem včera auto komplet umyl a naleštil než začne zima a pustil jsem se do čištění ventilace v kabině. Za celých 14 let to snad nikdo ani neotevřel a musím uznat, že to podle toho taky vypadalo :)
Taky jsem se podíval na přístrojovku (nesvítí mi nějaké kontrolky) a žárovičky se zdají být v pořádku, ted už mi alespon svítí ukazatel paliva a teploty stjně jako tachometr a otáčkoměr a dokonce už mi i bliká kontrolka blinkru :D ještě přijít na to, proč mi nesvítí kontrolka světel a bude to ok )))
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

Konečně po sedmi letech mi svítí všechny kontrolky na přístrojvce :) Jedna žárovička mě vyšla na 7,- Kč a práce zhruba na pul hodiny. Když si vzpomenu jak to táta chtěl dávat mechanikům tak se musím zasmát, taková prkotina .))
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

Tak jsem si konečně namontoval diodku na popelník, při kouření za jízdy v noci jsem si pravidelně klepal na zem :D

Obrázek
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od peta.smolik »

To bude asi dobrá věc ale já už 5 let do popelníku neklepu bo to pak smrdí v autě Si pořiď protiprůvanové plexi Kvůli pohledu do zrcátek jsou na nich vybrání a tudy se při maličko pootevřeným okně dobře klepe ven aniž by se něco vrátilo dovnitř Copak je to za audio? JVC nebo Pioneer??
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

Deflektory nemám a ani neuvažuju o koupi, nelíbí se mi na autě :) Takhle mám klid, v autě to smrdí furt stejně, ale nějaký ty stromečky to jakž takž vyřešej )) Takhle si mám napojená na dvě tužkový baterky schovaný pod palubkou a malinkým přepínačem si to zapnu/vypnu podle potřeby :)

Rádio mám Pioneer DEH-2200UB.
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

Tak už to rádio nemám :( V sobotu jsem se šel s přítelkyní projít u nás po cyklostezce, u které jsem nechal auto, uzamkl jsem ho a po cca 40 minutách se vrátíme k odemčenému autu se zničeným zámkem, bez rádia, panelu kterej byl v přihrádce a bez služebního telefonu :(

A to jsem si autoradio před měsícem koupil :(
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od peta.smolik »

Asi před třemi lety se mi stalo že jsem přišel z práce po noční a na místě kde jsme vedle sebe se sousedem parkovali stáli policajti a ten jeden povídá vykradli vám auto jestli je ta Primera vaše Já na to že není a on řiká no nevykradli ale... Prostě mrkli u mýho Punta se jen podívali a viděli Sony na kazetu tak šli k sousedovi tam viděli Alpine s panelem v rádiu jenže byli to amatéři takže do auta se nedostali ale škoda za 5tis. Vloni touhle dobou sem si pořídil nový radio KENWOOD za 1900 Myslel jsem že když jsou takhle levný tak už se nekradou že se to nevyplatí a proto panel ani nesundávám a jak čtu u tebe tak panel budu sundávat
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

No vidíš, dneska se krade cokoliv i s nulovou hodnotou (např. ten firemní mobil prodaj maximálně za 50,- Kč ale spíše ani nprodaj, staroušunku u který ani nefungoval joystick takže si z něj ani nenapíšeš sms) a dokonce mi z batohu zmizela krabička s tabákem do vodní dýmky, uhlíky a šlukovka :)

Btw. ted mě docela mrzí, že jsem si toho Pioneera kupil z Aukra o 700,- levněji než z normálního kránu jako funglovku se zárukou...na mall.cz mají to samé radio s pojištěním proti odcizení :(
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od peta.smolik »

Jo to pojištění proti odcizení je dobrá věc ještě jsem neviděl nikoho kdo by to uplatnil ale už by se mi vyplatilo Před 8 roky mi s auta ukradli z kufru 4 nově nazutý zimáky PIRELLI(ty mně mrzely hodně) rádio HAITAI a telefon Ericsson měsíc starej tehdy škoda sakum prdum 18 tisíc Myslel sem že mi praskne hlava vzteky páč u baráku nebylo místo na parkování (hrál se hokej a policajti mně doporučili zaparkovat o ulici dál hned vedle nich Za hodinu když sem se vrátil Cajti tam ještě byli ale kola rádio a tel v mým autě už né
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
resk181
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 27 zář 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od resk181 »

Tak zdravím po delší době,
Punto jsem po zimě přezul na nový gumy, vyměnil olej a filtr + vzduchovej, vyměnil prasklej nárazník a utěsnil jsem kapající chladič.
Nicméně Fiat dopadnul takhle :((

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Stalo se to, že jsem se trochu napil a v zatáčce jsme s kamarádem vylítli ze zatáčky do zahrady. Vylezli jsme okýnkama bez škrábance :)
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) resk181

Příspěvek od peta.smolik »

škoda ho... Vypadal hezky... To musela bejt rana
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“