MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :)) Lukass

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

lukassam2
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 06 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kladno

MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od lukassam2 »

Zdravím, před měsícem jsem si pořídil staro nový vůz Fiat Punto 75 ELX, r.v 1995, najeto 72tis. Jelikož jsem student a auto si platím sám, tak zatím nemám nic moc vylepšené, ale časem snad stím pohnu. Teď mě trápí akorád spotřeba. Jezdím podle předpisů, nevytáčím přílíš a auto žere 10l / 100Km, což mi přijde docela dost. Proto prosím o rady ohledně spotřeby.
Fiat Punto 75 ELX -> 55KW
Reklama
 

lukassam2
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 06 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kladno

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od lukassam2 »

Tady dvě fotky :)
http://img593.imageshack.us/i/pb076541.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://img838.imageshack.us/i/pb076542.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Punto 75 ELX -> 55KW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od peta.smolik »

lukassam2 píše:Tady dvě fotky :)
http://img593.imageshack.us/i/pb076541.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://img838.imageshack.us/i/pb076542.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kolik si za tu vlaštovku dal?? :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
OndraK
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 21 lis 2009, 22:46
Bydliště: Praha

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od OndraK »

lukassam2 píše:Zdravím, před měsícem jsem si pořídil staro nový vůz Fiat Punto 75 ELX, r.v 1995, najeto 72tis. Jelikož jsem student a auto si platím sám, tak zatím nemám nic moc vylepšené, ale časem snad stím pohnu. Teď mě trápí akorád spotřeba. Jezdím podle předpisů, nevytáčím přílíš a auto žere 10l / 100Km, což mi přijde docela dost. Proto prosím o rady ohledně spotřeby.
Tyjo na takovej věk jen takovýhle stav km? Neni to drobatko unreal? Ale podle těch dvou fotek to zvenčí nevypadá vůbec špatně.Nebyla by nějaká méně umělecká?Víc světla a drobátko širší záběr?
Každopádně gratuluji k novému autu, ať se ti s ním dobře a dlouho jezdí.
Punto 1.2 8V, rv. 02 - slouží dál už zase nám
Saab 9-5 Aero

ex:
Punto 55 S, rv. 96 - odpočívá v pokoji
Alfa Romeo Giulietta TBi QV - odpočívá v pokoji 😢
Honda Civic 8G 1.8
lukassam2
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 06 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kladno

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od lukassam2 »

peta.smolik píše:
lukassam2 píše:Tady dvě fotky :)
http://img593.imageshack.us/i/pb076541.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://img838.imageshack.us/i/pb076542.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kolik si za tu vlaštovku dal?? :lol:
35 000,-
Fiat Punto 75 ELX -> 55KW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od peta.smolik »

Ty km jsou z říše pohádek ale nemožný to není Známej kupoval Punto v ten samej den co já a jezdí jen po městě a má najeto 52tis. já jezdím hodně a mám 178 ale těm tvým km moc nevěřím a co se týče spotřeby To ti žere jak tank...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
lukassam2
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 06 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kladno

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od lukassam2 »

OndraK píše:
lukassam2 píše:Zdravím, před měsícem jsem si pořídil staro nový vůz Fiat Punto 75 ELX, r.v 1995, najeto 72tis. Jelikož jsem student a auto si platím sám, tak zatím nemám nic moc vylepšené, ale časem snad stím pohnu. Teď mě trápí akorád spotřeba. Jezdím podle předpisů, nevytáčím přílíš a auto žere 10l / 100Km, což mi přijde docela dost. Proto prosím o rady ohledně spotřeby.
Tyjo na takovej věk jen takovýhle stav km? Neni to drobatko unreal? Ale podle těch dvou fotek to zvenčí nevypadá vůbec špatně.Nebyla by nějaká méně umělecká?Víc světla a drobátko širší záběr?
Každopádně gratuluji k novému autu, ať se ti s ním dobře a dlouho jezdí.
No kupoval jsem ho od pani, co sním jezdila po městě a ještě ke všemu měla služební auto, takže pak už jenom stálo v garáži. Jinak kasle neni zrezlá, byla k tomu i servisní knížka. Akorád ta spotřeba mě štve. Jinak fotky dodám, neměl jsem moc čas, protože nám teď v ulici každý den jezděj náklaďáky a udržet auto čistý je nadlickej úkol :) .
Fiat Punto 75 ELX -> 55KW
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od Matto »

:shock: ako keby som videl moje, ked som ho kupil, rovnaky motor, farba, interier, a dokonca aj rok výroby, len tie najazdené km sú rozdielne, inak k tej spotrebe, ako som ti pisal, skús najprv vymeniť sviečky, potom sa uvidí...
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
lukassam2
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 06 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kladno

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od lukassam2 »

Modrá je dobrá !!! :))
Fiat Punto 75 ELX -> 55KW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od peta.smolik »

Pokud je stav 1A tak je 35 akorát ale já bych šel asi do 1,1 40kw nebo 1,2 44kw ale to už je ted jedno Máš k tomu auto nějaké relevantní info??? Kdy tě čeká olej?? Kdy rozvody??(i když z těch bych strach neměl páč i když ulítne kladka tak se to stejně nepotká)Jak to táhne?? Necuká??? prohledej auto jestli někde nenajdeš nálepku s výměnou oleje ale neděs se taky můžeš dojít ke skutečnýmu stavu km
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od peta.smolik »

lukassam2 píše:Modrá je dobrá !!! :))
To neva vyfoť ho špinavý :lol: Barva nejezdí...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
lukassam2
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 06 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kladno

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od lukassam2 »

peta.smolik píše:Pokud je stav 1A tak je 35 akorát ale já bych šel asi do 1,1 40kw nebo 1,2 44kw ale to už je ted jedno Máš k tomu auto nějaké relevantní info??? Kdy tě čeká olej?? Kdy rozvody??(i když z těch bych strach neměl páč i když ulítne kladka tak se to stejně nepotká)Jak to táhne?? Necuká??? prohledej auto jestli někde nenajdeš nálepku s výměnou oleje ale neděs se taky můžeš dojít ke skutečnýmu stavu km
Olej tušim 700Km, je to napsaný dokonce na lístečku na motoru. Brzdy ( kotouče a destičky ) 500Km. Ale přijde mi že jsou zavzdušněný ...
Fiat Punto 75 ELX -> 55KW
lukassam2
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 06 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kladno

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od lukassam2 »

Tak jsem se koukal a když nastartuju, tak pořád běží větrák chladiče. A cca po 10min jízdy se mi ručička chladiče nehla ani o kousek. Tak to vidím na problém s termostatem ?
Fiat Punto 75 ELX -> 55KW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od peta.smolik »

Jo to bude termostat ale v klidu stojí pár korun a je to důvod že ti to tak chlastá
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
žabak
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 273
Registrován: 05 čer 2007, 18:14
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte ta svoje :)) Lukass

Příspěvek od žabak »

Nazdar. Taky se přikláník k termostatu a jak píšeš, že ti furt běží větrák, tak asi i teplotní čidlo na chladiči. Což znamená, že Ti to furt jede jakoby na sitič. Jinač bych pozjišťoval jak jsou na tom rozvody a vyměnil bych je.
Punto MK1 ELX 85_16V 1997 cca 180 000km prodane
FIAT Stilo 1,8 16V Multivagon 2003 cca 110 000km
Honda VT600C Shadow 1994 prodané
http://zabak-momo.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“