1.9 jtd nejde do otáček

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
palko
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010, 17:08

1.9 jtd nejde do otáček

Příspěvek od palko »

Ahoj potreboval bych poradit fiat Doblo 1.9 jtd rok 2002 chytne dobre ale kdyz chci pridat plyn nejde do otacek a huli.Když držim plyn na podlaze tak mam 2000ot.a pomalinku to leze třeba na 2500ot ale hruza.Když pustim plyn tak volnobeh v pohode předem diky za nejake info.
Reklama
 

Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: 1.9 jtd nejde do otáček

Příspěvek od Geeker_cz »

palko píše:Ahoj potreboval bych poradit fiat Doblo 1.9 jtd rok 2002 chytne dobre ale kdyz chci pridat plyn nejde do otacek a huli.Když držim plyn na podlaze tak mam 2000ot.a pomalinku to leze třeba na 2500ot ale hruza.Když pustim plyn tak volnobeh v pohode předem diky za nejake info.
Vaha vzduchu, EGR
palko
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010, 17:08

Re: 1.9 jtd nejde do otáček

Příspěvek od palko »

Ok diky zkusim jeste co vyhodi diagnostika a pujdu potom.
orolko
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 20 úno 2009, 13:48

Re: 1.9 jtd nejde do otáček

Příspěvek od orolko »

viem ze odpoved neskoro, ale mal som toto iste, ale nebola to vaha vzduchu ale zla nafta(nizky bod tuhnutia, stalo sami to pri silnom mraze) v mojom doble
oprava: vyjazdit naftu, a uz tam netankovat ... inak stalo sa mi to na tej istej nadrzi dvakrat, ono ako keby zapchalo nejaku "sondu" alebo nejaky "snimac" a nepustilo auto do otacok. Presiel som par km a uplne znicoho nic mi auto zacalo normalne zrychlovat, ako keby tam bola len spinka, a potom to uz zmyzlo, odtedy tam netankujem, a nemam tento problem uz
Odpovědět

Zpět na „Doblo“