Koupit? Nováček

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Marecek
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 20 pro 2010, 21:54

Koupit? Nováček

Příspěvek od Marecek »

Zdravím chlapci, rád bych pro přítelkyni koupil nějaké Seicento pro pohyb po Praze a blízkém okolí. Dle recenzí je to velmi spolehlivé přibližovadlo. Nicméně jako nováček (byť jsem přečetl skoro celé forum) bych potřeboval poradit.. Vkládám odkaz na dle mého krásné Seicento

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... to/8247600" onclick="window.open(this.href);return false;

Je ta cena reálná? Je tam i VIN - umí zde někdo zjistit alespoň základní informace? Pasuje ta výbava k tomuto modelu. Sedačky se mi zdají jak z jiné verze.

Díky moc chlapci

Marek
Reklama
 

radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Koupit? Nováček

Příspěvek od radek.s »

Zdravím, já bych byl opartný. Toto není verze Sporting a přesto je přední nárazník ze Sportringu. Zadní nárazník je standardní, ale netuším, jestli v této kombinaci nárazníků se to někdy nevyrábělo. Dále mě překvaplio, že sedačky jsou také ze Sportingu, ale stoprocentně nemůžu tvrdit, že by je nepoužili také do této verze. Podle informací z programu ePer Fiatu, kam jsem teď kouknul to je verze Sound 2002 a vyrobeno je to 12/2002, což sedí výbavou auta, ale rádio někdo vykuchal. Tento model se v ČR neprodával. Ten jeden klíček je dodělávaný, k Seicentům se hranaté klíčky nedávaly, dávaly se vždy ty dva zaoblené, ale to nemusí vadit, je to jen pro informaci. Akorát ten jeden originál klíč je buď ztracený, nebo ho někdo má. Je to sice zachovalý, ale na stáří je cena dost vysoká. Podle mě dovozy vůbec nebrat, většinou nejde zjistit historie auta a dovozy jsou často opravený bouračky. Seicenta mají své nedostatky a typické závady a vzhledem k zastaralosti modelu doporučuji si trochu připlatit a koupit jetou Pandu.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Re: Koupit? Nováček

Příspěvek od onc »

http://www.spangerum.com:7080/navi?GUI_ ... E=F&SBMK=F" onclick="window.open(this.href);return false;

napis tam VIN a vybehnou ti zakladni udaje z vyroby ...
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
Odpovědět

Zpět na „Seicento“