Je to normální?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
eschli
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 led 2011, 19:57

Je to normální?

Příspěvek od eschli »

Zdravím, máme bravo 1/2010 a chtěla bych se zeptat jestli jsou normální tyto věci, jaké máte zkušenosti, případně má cenu řešit něco z toho záručním servisem?
1) Automatické zapínání rádia - když se sepnou klíčky, nastartuje tak se rádio zapíná bez ohledu na to, jestli bylo při zhasnutí motoru vypnuté.
2) Boční okénka špinavá zevnitř - když je deštivo a je třeba někde stáhnout okénko, tak po vytažení zpět je zevnitř mokré a dost špinavé (což po uschnutí dělá fleky a kazí výhled).
3) USB a MP3 - flešku normálně načte, začne hrát, ale přehrává dokola jen první písničku, na další se musí překlapnout ručně na volantu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
charlly
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 21 říj 2010, 08:28

Re: Je to normální?

Příspěvek od charlly »

Si robíš srandu? Rádio si nastav v nastaveniach a už sa nebude zapínať, to isté aj s tou fleškou. Okná sa špinia takmer na každom aute v tomto prípade čo popisuješ.
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: Je to normální?

Příspěvek od Hannibal »

Mám podobný problém - když delší dobu jezdím, pohybuje se mi ručička palivoměru směrem dolů, jako by to auto snad žralo benzin?? Je to normální?? Dělá vám to auto taky? :-D
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
Mr.pilot
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 381
Registrován: 12 bře 2009, 18:46
Bydliště: chocerady

Re: Je to normální?

Příspěvek od Mr.pilot »

mě za deště moc neklesala ale zase mi tekla voda do nádrže :D :D :D bylo to na puntu
Punto cabrio,motor 1,6
Grande punto 1,2
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“