Ktore radio kupit?

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Ktore radio kupit?

Příspěvek od RadekHGT »

Uz mesiac vyberam a vyberam a neviem sa rozhodnut.Mam par favoritov medzi ktore patria aj tieto dva modely:

GROUND ZERO : GZCR 755MON cena : 399€
http://www.autodax.sk/eshop/autoradia/d ... -1569.html" onclick="window.open(this.href);return false;

alebo kaslat na LCD a DVD a zvolit kvalitu + lepsiu cenu

ALPINE iDA-X305S cena cca 330€
http://www.alpine.sk/produkty/product-s ... x305s.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obidve tieto radia maju svoje plusy a minusy.Mat LCD v aute je teraz in,je to pekne ale zase u MK2 velmi neprakticke a za jazdy nepouzitelne.U Alpina sa mi paci dizajn,kvalita a pekny cisty zvuk.Ale zase nema cd mechaniku,Iphone nevlastnim tak mi ostava len USB port a funkcie ktore ma velmi nevyuzijem...Co poviete?Zvysok komponentov budu od znacky JBL.
HGT
Reklama
 

Uživatelský avatar
phaeton_esc
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 27 črc 2008, 17:57
Bydliště: Lovosice

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od phaeton_esc »

Osobně bych bral Alpine, jak sám píšeš tak LCD nevyužiješ, navíc flash disky máš dneska za pár kaček a manipulace s muzikou je daleko lepší na USB disku než na CD
bylo
Fiat Punto Mk1 1.7D 1996
je
Fiat Stilo MW 1.6 16v 2004 LPG BRC
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od HIISS »

Radecku tak ty pekne vysoko rubes :))
Nedavno som kupil druhe radio ved sam vies,tiez som zamyslal aj LCD a som pozeral co by nieco lepsie stalo,ale toci sa to kolo 400E a viac,je to uz riadna palka,a ked som sa zamyslel kedy by som nieco natom pozeral tak ma nenapadlo.Za jazdy? asi by som bol cvok a riskoval si zdravie aj svoje auto,a zeby som nekde tak dlho stal a na niekoho cakal ze si zapnem a pozriem film ci klipy alebo co sa da natom pozerat,tak mi je to nanic a zbytocne,moderne a pekne ale si myslim nevyuzitelne.Preto som zvolil klasicky panel a zas Alpine,a zatial som spokojny,od predchadzajuceho modelu velky rozdiel,funkciovo je dalej,pekny velky displej,rychlo cita,usb zo zadu na kably vyvedene,vstup na CD po odklopeni panelu,niekolko variant podsvieteni je fajn,zatial si chvalim ja som zbil v shope cenu na 250E,minulorocny model je to Alpine 117RI
Pred kupu co som sa radil mi bolo poveane ze patri k tzv.spici alpine,a zaradzuje sa k modelom 9886 ci ako sa znacia,starsie modely ktore sa uz prestaly vyrabat ale patrily na vrchol
PS: 12.februara som bol s polovicku pozvany na ples do Horoviec pri MI,ale asi nejdeme kedze mam vacsie vydavky,ak by sa to zmenilo a pockas mozme stretko,kavej,a pozries sa nan
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od RadekHGT »

Asi pojdem do toho alpina.V aute mam teraz tiez Alpine,sice je to stary model,ma uz vyse 3 rokov,ale ten cisty zvuk a kvalitne spracovanie sa neda nahradit.Keby som mal nejaky "showcar" tak by som zvolil asi LCD,ale v tomto pripade dam na kvalitu.Potreboval som pocut par nazorov.
Tak ho teda objednam a potom hodim par foto.

HIISS,to by bolo super keby si dosiel.Horovce niesu az tak daleko,tak mi kludne zavolaj a zabehneme niekam pokecat.Vela casu travim v praci,makam 24-ky,tak snad to vyjde.
HGT
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od HIISS »

ok uvidi sa,zatial sme sa rozhodli ze asi nie,no mozno sa to obrati,ktore napokon beries ten ALPINE iDA-X305S ?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od RadekHGT »

JJ,ten alpine mi pride ako rozumnejsia volba.Ked sa podari tak na druhy tyzden ho budem mat doma.Dufam ze nebudem lutovat :)
HGT
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od RadekHGT »

Vie mi niekto narychlo povedat ake su rozmery seriovych reproduktorov MK2 vo dverach?
HGT
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od xeromax »

165mm
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Ktore radio kupit?

Příspěvek od RadekHGT »

xeromax píše:165mm
Dikes :wink:
HGT
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“