Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a dutin

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

sektro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 15 pro 2008, 20:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a dutin

Příspěvek od sektro »

Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a dutin.

Málé a mni vozy 1200Kč
Vozy střední třídy typu Octavia a jiné 1500Kč
SUV 1800Kč
Dodávkové vozy 2000Kč
Provádíme nástřiky vysoce kvalitním přípravkem.Ceny jsou uvedeny včetně DPH.Cena je za nástřik spodku včetně dutin na voskové bázi.více na autazeu.ic.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od peta.smolik »

Nic ve zlým ale vystříkání dutin olejem nebo olejovou emulzí je lepší a účinnější :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
sektro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 15 pro 2008, 20:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od sektro »

Dobrý den,pokud si chráníte dutiny olejem tak hodně štěstí jaký používate 10w40 nebo tomu dáváte plnou od castrolu ? tuším že asi obyčejný olej nebude lepší než přípravek od wurth přímo na dutiny který je na voskové bázi nikdy nevyteče nikde nezaschne dostane se všude tuším že asi nevíte o jaký přípravek se jedná . s pozdravem Adam Blažek
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od peta.smolik »

sektro píše:Dobrý den,pokud si chráníte dutiny olejem tak hodně štěstí jaký používate 10w40 nebo tomu dáváte plnou od castrolu ? tuším že asi obyčejný olej nebude lepší než přípravek od wurth přímo na dutiny který je na voskové bázi nikdy nevyteče nikde nezaschne dostane se všude tuším že asi nevíte o jaký přípravek se jedná . s pozdravem Adam Blažek
Naposled jsem to vystříkával tuším Komaxitem?? Už si na to nepamatuju ale bylo to v červenci Jak známo tak olej vzlíná takže pokryje stříkané dutiny zevnitř všude kam dojde :lol: Když se toho tam stříkne moc tak to vyteče ven ale i to je dobře páč to cestou promaže odtokový kanálky-spáry narozdíl od vosku kterej tyhle spáry nenapravitelně ucpe a i když se pak prošťouchnou tak stejně zevnitř zůstane voskovej otřep kterej ty kanálky přicpe takže jakákoliv vlhkost zůstává vevnitř a tam kde je vlhko začne to pomalu rezavět a to se stalo i mně Taky sem se nechal nachytat na podobnej voskovej nesmysl jak je ten váš od wurthu ale jmenovalo se to Berner a taky speciální vosk do dutin a po dvou letech po aplikaci sem měl na obou stranách v prahách díry Bylo to za podobnou cenu jak to nabízíte vy Takže varování všem Komaxit olej nebo emulze ale nikdy né vosk a jestli Berner nebo Wurth to je asi buřt PS: pane Blažek řekl bych že jste jen obchodník co jen prodává tuhle pohádku o zázračným vosku wurth 9 z 10 mechaniků vám potvrdí že do dutin radši mastný než suchý
s pozdravem Petr Smolík
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od Fénix »

U Fiatu bych se na dutiny vykašlal.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od peta.smolik »

Fénix píše:U Fiatu bych se na dutiny vykašlal.
No ty ještě chvíli můžeš ale hnije všechno a pozink od Fiatu nevyjímaje a krom toho je pozink nejlevnější možná antikorozní povrchová úprava Mám Punto od nova takže 13 zim na Vysočině a koroze hlodá a nic jí neunikne
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od Fénix »

No a? 13 zim?? Tak už si kup nové ne? Stejně jednou EU schválí,že auto se bude po 10ti letech vyhazovat. :lol: :lol: :lol: Samozřejmě kvůli ochraně životního prostředí. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A za poplatek :wink:
sektro
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 15 pro 2008, 20:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od sektro »

kdybys pořádně četl tak tam je napsáno že mám auto na závody do vrchu nikoliv na ježdění jelikož vlastním autobazar nemám duvod si kupovat nové auto když mám skoro každý den nějaké jiné mám včem jezdit pořád a vubec co ti je po mém autě radši běž stříkat olejem prahy chytrolíne jěště jsi mi neporadil jakým to mám stříkat jestli plnou sintetikou nebo jakým ?
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od Fénix »

To bylo pro Smolíka
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od peta.smolik »

Teď už je to doufám dobrý páč díry jsem vyvařil a zkurvenej vosk vypláchnul a stále vyplachuju olejem nebo čímkoli co maže :lol: :lol: :lol: :lol: a jinak je punto ve skvělý kondici a taky platím hypotéku takže nový jiný bude až časem a možná napřesrok :lol: :lol: :lol: PS: kdo udělá tu chybu a šplíchne si do prahů vosk tak obstojně se to pak vyplachuje isokapalinou a hned po výplachu dopručuju emulzy s olejem nebo komaxit :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od peta.smolik »

sektro píše:kdybys pořádně četl tak tam je napsáno že mám auto na závody do vrchu nikoliv na ježdění jelikož vlastním autobazar nemám duvod si kupovat nové auto když mám skoro každý den nějaké jiné mám včem jezdit pořád a vubec co ti je po mém autě radši běž stříkat olejem prahy chytrolíne jěště jsi mi neporadil jakým to mám stříkat jestli plnou sintetikou nebo jakým ?
Ale mně je úplně buřt jakej nebo co máš za bazar nebo k čemu máš auto Já jen polemyzuju s vysoce kvalitním nástřikem dutin voskem od wurthu :lol: :lol: :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od Fénix »

Síla je irelevantní. Odpor je marný. Chceme se zdokonalit přidáním vašich biologických a technologických výhod k našim. Vaše kultura se přizpůsobí, aby sloužila nám. :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Fénix dne 26 led 2011, 20:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od peta.smolik »

Fénix píše:Síla je irelevantní. Odpor je marný. Chceme se zdokonalit přidáním vaší biologických a technologických výhod k našim. Vaše kultura se přizpůsobí, aby sloužila nám. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od Fénix »

Bude nějaký sraz? že bych přijel ?
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provádíme vysoce kvalitní antikorozní nástřik spodku a d

Příspěvek od peta.smolik »

Fénix píše:Bude nějaký sraz? že bych přijel ?
Jo bude teď od pátka nebo od soboty?? ale do neděle v Bobrový Pozvánka je někde na foru
Pojedu ale spát nebudu páč to mám za humnama :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“