Divné zvuky z motoru (pískání atd)

Vše o naftovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
boubas
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 27 kvě 2009, 20:35

Divné zvuky z motoru (pískání atd)

Příspěvek od boubas »

Jen pár zkušeností- v létě se mi začalo ozívat pískání z motoru,které v cca 1800 otáčkách přestalo. Do servisu jsem se dostal asi až za cca 14dní a museli vyměnit napínací kladku(měla vadné péro či co) a samozřejmě i řemen,který byl načatý.Myslel jsem si ,že mám pokoj. Na začátku ledna jsem,když jsem couval a měl otevřené dveře ,uslyšel opět divný zvuk(jako když otevřete plechovku a hrajete si s víčkem) . Tak mi v Imofě vyměnili i vodící kladku,která na sobě měla "vyfrézovanou " drážku. Vše bylo v pohodě,ale po ujetí cca 1000km vše začalo znova, opět Imofa a nakonec to je řemenice od klikové hřídele.Ve středu si jdu pro auto dám vědět i ceny.
Boubas
Multipla 1,9jtd 2005
Naposledy upravil(a) boubas dne 31 led 2011, 22:18, celkem upraveno 2 x.
Reklama
 

fryschman
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 08 lis 2010, 18:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné zvuky z motoru (pískání atd)

Příspěvek od fryschman »

Koukám, že máme Multiny stejné krve. Řešil jsem to samé loni, vrazil jsem do vyřešení přes 10t Kč i Altík šel ven. Přestalo to až po opětovné výměně vodící kladky. Letos na podzim zase vesele píská. Kašlu na to, holt budu mít pískací auto. Musel jsem se smát dnes, když kolem mě projížděla Alfa Romeo a pískalo jí to taky jak ďas. Holt italové si rádi pískají. :-D
boubas
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 27 kvě 2009, 20:35

Re: Divné zvuky z motoru (pískání atd)

Příspěvek od boubas »

začal jsem sledovat i jiná auta přijde mi že si rádi pískají nejen italové ,ale i fordky :)
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - diesel“