Červená kontrolka

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
don.kober
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2010, 11:59

Červená kontrolka

Příspěvek od don.kober »

Zdravím. Mám Punto II 1.9jtd r.99. Včera když jsem otočil klíčem do první fáze,rozsvítili se mi všechny kontrolky a začala červeně blikat kontrolka ( stejná jak hladový oko,nebo přehřátej motor akorát červená ), po vypnutí elektriky a vytažení klíčů ze zapalování zůstala pořád intenzivně blikat,v tu chvíli jsem naznal že se nejspíš zase posralo něco v elektrice tudíž jsem nastartoval a jel. Tak po 5 minutách přestala blikat, od té doby sem ujel tak dalších 150 km a nic neblíká,nic se neděje všechno funguje jen mi to vrtá v hlavě čím to hergot mohlo být a jestli je to opravdu jen chyba v elektrice nebo jestli mě to před něčím nevaruje nebo něco nepřipomíná ( teď kolem 140 000km bych měl mít ser.prohlídku mám tak 139 400,napadlo mě jestli třeba není nastavená řídící jednotka aby připoměla prohlídku). Stalo se někomu něco podobnýho ? jestli někdo dokáže vysvětlit o co jde budu velice rád. Díky
Reklama
 

oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Červená kontrolka

Příspěvek od oldoss »

Riadiaca jednotka urcite nepripomina servisnu prehliadku zasvietenou vystraznou cervenou kontrolkou. Punta takuto vec nemaju a pochybujem ci nejake auta to takto maju riesene. Typol by som to na skrat dakde v elektrickych obvodoch. Mozno ukostrenie neviem nie som elektrikar. Pokial nesvieti uz a auto ide dobre tak by som to neriesil. Pokial zasvieti opat tak by som dal auto skontrolovat nejakemu zrucnemu elektrikarovi popripade zdiagnostikovat spunta a budeme o nieco mudrejsi bo kontrolka sa nerozsvieti iba tak. Tiez by pomohlo kuknut do manualu a napisat presny typ kontrolky. Odpoved typu hladne oko a podobne blbosti s tym ti moc nepomoze bo nik nevie o co sa jedna.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“