motorcek prednych stieracov a zamok na kufry

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
efe11
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 16 kvě 2011, 13:31

motorcek prednych stieracov a zamok na kufry

Příspěvek od efe11 »

potreboval by som radu ked zapnem stierace vidava to velky hluk ani radio neni poriadne pocut myslim si ze nieco bude z motorcekom stieracov kupit novy alebo opravit stary poradte a druhy problem je zamok vzadu na kufry nejde mi odomknut klucom ani nepohnem a uz som ho aj nastriekal olejom jedna sa o fiat punto r.v1996 40kw 55s dik za odpovede
Reklama
 

mach
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 02 črc 2007, 09:21

Re: motorcek prednych stieracov a zamok na kufry

Příspěvek od mach »

Ten motocek stieracov to asi bude mat za sebou :( Osobne s tym nemam skusenosti, ale niekto tu uz riesil rovnaky problem.
Co sa tyka toho zamku - napada ma jedna vec - v zamku asi spravne nezapadne nejaky valcek a preto sa ti neda otocit klucom. Rovnaky problem nastava aj na obyc. zamkoch (FABkach), ked sa napr. pokazi/zlomi pruzinka, kt. vytlaca valceky. Skus jemne poklepavat po kluciku, ked sa snazis otvorit kufor, pripadne otvor zvnutra, vyklop dvere (aby boli v inej polohe) a skus tak...
Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: motorcek prednych stieracov a zamok na kufry

Příspěvek od straki »

Pokud se ti to nepodaří otevřít (ten kufr) klíčem ani po předchozích radách tak ten zámek rozeber a pročisti pokud to nepomůže a západky ti nezapadnou jak maj tak pomůže už jen pilník :D
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“