MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

Takze nedavno jsem koupil punto mk1 - rv. 96, 60SX, bila barva, 5dv.

Zatim jedine zmeny jsou predni znak z mk2 (jeste neni na fotkach), nove znacky s podlozkama a nove zadni bubny.

Plany by byly, ale penize nejsou :D zatim to chce hlavne poradne vycistit jak zvenku tak zevnitr.
Jinak by to chtelo opravit kliku u ridice (nevraci se - asi pruzinka), vytahnout listi z topeni, sehnat novou zarovku do hodin a udelat neco s klepanim lanka od tachometru v palubovce. Kazdou radu k tomuhle uvitam :)

Papiry budu mit az v srpnu, tak snad do te doby s tim neco udelam :D

A chtel jsem se zeptat, nevite, kde sehnat nove gumy na pedaly?

Fotky
http://imageshack.us/g/3/14052011244.jpg/
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Reklama
 

Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

Tady je ten znak:
Obrázek

Jinak v pondeli jsem daval nove koberecky, jsou na miru primo na punto, dokonce i s ukotvenim u ridice :D
Obrázek

Lanko od tachometru uz neklepe, jeste by to chtelo tu kliku vyresit (a rovnou neco udelat s tesnenim dveri protoze se mi dvere vzdycky prilepi :D ) a sehnat tu zarovicku do hodin, nevite kde bych ji sehnal?

K tem planum - v interieru bych chtel volant z GT, sehnat nove gumy na ty pedaly, protoze ta rezava spojka vypada hrozne :D a hlinikove nechci, do takoveho auta se podle me nehodi :) a pak jeste repro do dveri.

Exterier - pekne alu, novy lak na narazniky, kapotu, dvere spolujezdce (jsou asi bourane, je tam prasklina v laku nad listou :( ) a zadni dvere kufru + nalakovat zrcatka, kliky a listy, sundat vsechny znaky a nahodit nove folie na sloupky.

Jinak jsem se chtel zeptat, sly by ty koliky od zamykani dveri uriznout tak, aby se po zamknuti zasunuly do roviny? Popripade jestli to uz nekdo delal? :)
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od HIISS »

Ahoj,ahoj,a vitaj ;-),chcel som sa niekoho tuna spytat lebo uz poniektory tym presli,ale ty si mi vosiel ako tak pod ruku :lol: ,ak si daval povodny znak z kapoty prec,ako to pod nim vyzera? nemas nejaku foto nahodou? ci je tam iba cisto diera na rovnej ploche,alebo ta diera je este v takej jak preliacine okruhlej?pytam sa preto lebo chcem tam dat nejake logo(nalepka)..este neviem z akeho materialu ci len cisto nejaky tenky papier alebo zadny povrch bude tvrdsi,aby som vedel ako sa to prilepi..jak to bude sediet-drzat...
A este k tomu lanku,mal si s nim problemi?lebo mne tiez huci,ked sa otaca ten bowden ktory zasuva sa do tahometra,tak cim pomalsie sa toci tym viac ho pocut-tukat,cim rychlejsi tym menej lebo sa to straca,mal som bowden meneny lebo sa mi rucicka triasla,potom prestala a zacalo mi prvykrat tukat,mal som pocit ze preto lebo uz to neni take original,ak je v aute ticho ze ziadna hudba tak vtedy ho trocha pocut,ako si ho napravil?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

No otevres kapotu a odsroubujes jednu matku a znak sundas, pod nim je prohluben s dirou + v mistech kde byly rohy puvodniho loga jsou diry na ukotveni. Nekteri tam maji jenom takovou nalepku, myslim ze to tam bude v pohode drzet, kdyz to bude z tvrdsiho materialu, ja jsem chtel radsi originalni logo, jenomze tam je zase problem, ze to ma ty kotvici body jinde, takze jsem je musel urezat a aby se to netocilo, tak jsem pod to dal gumu a ted to zase odstava od kapoty :D fotky nemam, jedine ti muzu vyfotit, jak vypada ted stary znak zespodu :)

to lanko jsem nespravoval ja, ale pry se jenom namazalo silikonovym olejem, protoze tam klepalo o nejake plasty nebo co :D porad to trosku klepe ale uz to neni takove strasne
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

tak uz zacinam uvazovat, co s hudbou - jestli repro do dveri (coz by znamenalo nove doorboardy a vice prace), nebo jenom koupit nove repro do palubovky a do plata hodit ovaly? Premyslel jsem o techto: http://www.ahifi.cz/reproduktory-jbl-gto938.html

Musely by jit pres zesilovac? A udrzelo by je normalni plato, nebo bych uz musel sehnat z MDF?
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od HIISS »

Nesu to zle repraky,ale myslim ze za tie peniaze kupis aj nejake kvalitnejsie,nedavaj do palubovky malicke 87mm a dozadu tieto ovaly,lebo zabudnes ze mas nieco v palubovke a budes pocut len zozadu,daj si v prvom rade nieco dobre do prednych dveri..a na palubovku sa vykasly..to nestoji absolutne zanic,a potom uvazuj aj dozadu ak nosis vzadu ludi,inac ani neucitis ci je zapotreby mat aj vzadu repro.Je aj neni nutne ich davat na zosik,ale zosik by ich urcite potesil.Plato z MDF je urcite dobre..vytvoris lepsi tlak v kufri...a nebudes pocut ako doska sa chveje
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

No prave jsem myslel ze z palubovky pujdou stredy a vysky a basy z tech ovalu... Je mi jasne ze 16,5cm repro ve dverich je urcite lepsi volba nez ty malinke repracky v palubovce, ale zase bych potreboval sehnat doorboardy (kapsy) a jedine, ktere jsem nasel stoji 2000,- Kc a to mi prijde docela dost...
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od peta.smolik »

Unnamed píše:No prave jsem myslel ze z palubovky pujdou stredy a vysky a basy z tech ovalu... Je mi jasne ze 16,5cm repro ve dverich je urcite lepsi volba nez ty malinke repracky v palubovce, ale zase bych potreboval sehnat doorboardy (kapsy) a jedine, ktere jsem nasel stoji 2000,- Kc a to mi prijde docela dost...
Ty JBL jsou dobrý plato ti je udrží... Já mám v platě podobný JBL 927 stejně velký ale 2pásma a v pohodě a dopředu sem dal repra tady odsud http://www.tipa.eu" onclick="window.open(this.href);return false; za pár korun a v pohodě hraje to výborně akorát doporučuju plato vyztužit ale až po čase)))
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

Tak ted uz zase nevim :lol:

Jinak dneska jsem si utahl pant u spolujezdce, takze dvere konecne nepukaji pri otevirani, ale stejne vsechny panty vypadaji takhle, tak nevim jak to umyju :D
Obrázek

A chtel jsem se zeptat, nevite kde mi udelaji takovyhle kozeny klicek? Muj uz je cely osoupany...
Obrázek

Jinak jedna fotka auta:
Obrázek
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

Zase jsou nejake novinky, zaprve mi konecne prislo dalkove ovladani k centralu, ted je ho treba jeste zapojit, sehnal jsem nove gumy na pedaly a vycistil jsem si topeni od listi. No a asi rovnou objednam repro, dozadu do plata http://www.ahifi.cz/reproduktory-jbl-gto938.html a do palubky http://www.ahifi.cz/reproduktory-pioneer-ts-875.html. No zkusim si nejak pohrat s nastavenim radia tak, at mi jdou stredy a vysky z palubky a basy zezadu, at jsou ty predni repraky aspon k necemu. :D Kdyz to nepujde tak pujdou nejake vetsi do dveri, no doufam ze to nebude treba.

Jinak jsem se chtel zeptat, sel by nekde sehnat a dodatecne namontovat drzak na kabinovy filtr? Nechci zase at mi v palubce chrasti listi a tak. :D
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

Takze repraky prisly:
Obrázek Obrázek

Takhle to vypada v aute:
Obrázek Obrázek Obrázek


Hraje to dobre, akorat jeste musim vymyslet co s tema prednima reprakama, takhle to tam nezustane... No a snad jeste tenhle tyden pribude volant z Coupe a konecne dalkac. :)

Jinak dneska mam konecne 18, pristi stredu delam zkousky, doufam ze to vyjde napoprve :D
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
Tony56
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 23 čer 2007, 21:12
Bydliště: Nový Jičín

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Tony56 »

pěkně pokračuješ, jen tak dál a zkoušky ať vyjdou
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

Diky :)

Volant z Coupe uz je doma, ted se jeste musi prevarit tisicihran a navrtat diry na klakson... Stal me 300 a je v docela dobrem stavu takze v pohode...

Jinak pred chvili mi do boku puntase nacouval nekdo s oktavkou ftédéíčku na hlínách... Nastesti se nic nestalo, jenom mi zaspinil dvere :D
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od Unnamed »

Tak uz je v aute

Obrázek
Hned to vypada jinak :)
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :) - Unnamed

Příspěvek od peta.smolik »

Hmm hezkej ale já tenhle volant viděl v Puntu mk1 z roku 2000 a to vím že v něm byl origo od výroby
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“