Prosím o radu- zapojení radia, konektory

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
plesek13
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 06 čer 2011, 16:05

Prosím o radu- zapojení radia, konektory

Příspěvek od plesek13 »

Zdravím borci,
mám jednu velkou prosbu, včera večer jsem tu marně hledal v ostatních tématech právě můj problém se zapojením radia do mého Punta. Jedná se o model z roku 96 a problém je v tom, že když mám radio Sony k němu ISO konektory, tak to není jak zapojit- v autě je jeden bílý konektor, který tam zasunout nejde, chybí asi 1mm, v něm jsou obsaženy kabely napájecí a kabely pro repro tam nevidím nikde, jen tam je jeden kulatý konektor- samec. Nevíte prosím co s tím? Přikládám i foto kabeláže, kterou tu popisuju. Předem díky za Vaši pomoc!
Přílohy
IMAG0433.jpg
IMAG0433.jpg (90.25 KiB) Zobrazeno 4067 x
IMAG0432.jpg
IMAG0432.jpg (63.71 KiB) Zobrazeno 4067 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Prosím o radu- zapojení radia, konektory

Příspěvek od Jezdec »

Ahoj,
ja tomu zase tak nerozumim, ale to kulate je antena a ten konektor, co tam mas neni ISO. Doporucoval bych to rozpojit a pres cokoladu napojit na klasicky iso, ktery normalne koupis, nebo jestli neni nejaky mezikus, ktery to na iso prevede. Ale ten mezikus nevim, jestli se vyrabi. Nemuzu rucit za pravdivost mojich informaci, ale takto bych to ja videl. :wink:
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
Uživatelský avatar
MIFKO
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 bře 2011, 12:27

Re: Prosím o radu- zapojení radia, konektory

Příspěvek od MIFKO »

ten gulaty je antena ... ale k tomu konektoru no neviem mal si tam nejake radio predtym?
jedine by som spravil tak ze poodpajas stary konektor kupis nove ISO koncovky a zapojis . Ale musi tam byt niekde aj kabel na repro.
GZ is my life.
plesek13
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 06 čer 2011, 16:05

Re: Prosím o radu- zapojení radia, konektory

Příspěvek od plesek13 »

Původní majitel tam radio neměl, ale před ním- 1. majitel a kupující auta tam radio měl, čili předtím tam něco hrálo. Jen si s tím teď vůbec nevím rady a nechci do toho zbytečně sypat, příjde mi to blbina, ale jak tak vidím, bude to trochu komplikovanější.. Jinak, jsem laik, proto se možná blbě zeptám- tu anténu zapojím kam.. No a ty repra musím pohledat, ale čekal jsem to zapojení jednodušší :(
Uživatelský avatar
MIFKO
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 bře 2011, 12:27

Re: Prosím o radu- zapojení radia, konektory

Příspěvek od MIFKO »

zapojeni je jednoduchsii ked mas original ISO konektor :) antena sa dava do radia do takej dierky mas ju tam (pripadne tam môze byt opacna koncovka cize nieco ako cinch nato musis kupit redukciu) hlavne pohladaj tie kable na reproduktory ked ich najdes zapojis vsetko.

priklad toto by pasovalo na tvoju antenu

Obrázek
GZ is my life.
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“