motor

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
tomas862
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 črc 2011, 22:33

motor

Příspěvek od tomas862 »

zdravim mam palio wekwnd 1.7 td 51 kw potreboval by som radu ked rano nastartujem motor strasne klepe a netaha . No ked ho necham minutku na volnobehu nico v motoro cvakne a motor ide ako novy neviete cim to moze byt ? prosim :Ja si myslim ze neakym cidlom sitica alebo len siticom dakujem za kazdu radu
Reklama
 

Uživatelský avatar
jakobt
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 26 zář 2010, 15:23

Re: motor

Příspěvek od jakobt »

Když nastartuju motor tak po chvíli cvakne žhavící relé, ještě se dožhavuje, zkus napojit voltmetr na žhavičky, jestli to cvaknutí odpojí žhavení, ale myslím že to asi bude v přesuvníku vstřiku, to je taková věc na boku čerpadla de do něj 12 V, po startu to trvá tak 2 minuty a motor trochu ztichne
Italobrothers - Palio TD & Aprilia Leonadro 125
tomas862
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 črc 2011, 22:33

Re: motor

Příspěvek od tomas862 »

a co mam stym presuvnikom vstriku spravit aby to nerobilo hm a inac diki moc za radu :roll:
Uživatelský avatar
jakobt
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 26 zář 2010, 15:23

Re: motor

Příspěvek od jakobt »

A zkusil si to s těma žhavičema? s přesuvníkem ti moc asi neporadil jeste sem díky bohu nijak nerozebíral, zkus italiancars.org
Italobrothers - Palio TD & Aprilia Leonadro 125
tomas862
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 črc 2011, 22:33

Re: motor

Příspěvek od tomas862 »

no jo skusim tie zhavice diki za ochotu
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Re: motor

Příspěvek od bigben.m »

Kdysi jsem měl s předsuvníkem potíže a musel ho kuchat ven.Je to práce na prd ale jde to.Princip je jak u termostatu-váleček s ( asi) parafínem vytlačuje po zahřátí pístek a ten v čerpadle ucpe jeden kanálek.Je to vyhřívané elektricky , takže je třeba dobrý spoj.Já měl ten pístek zakouslej a musel jsem to rozhýbat-pak to snad fungovalo.Nevím-nafťák mi neseděl a tak sem šel do benzínu(rok 2007)
Odpovědět

Zpět na „Palio“