HELP - neukazuje palivoměr

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
FuCR
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2006, 14:12
Kontaktovat uživatele:

HELP - neukazuje palivoměr

Příspěvek od FuCR »

Zdrawim všechny puntaře, chci se zeptat neukazuje mi palivoměr na přístrojovce, newim cim to může bejt. vyměnil jsem celý plovák i reostat a pořád nic :( budu rád za kazdou pomoc.. Diky moc david PS: mám punto 1.2 16v r.v. 2000 a výš.
Reklama
 

Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

asi bude potom pokazena ručička na ukazately. Ked naštatruješ bala by sa ti ručička dat na nulovu polohu čiže sa musí trochu zdvihnut ak sa nezdvihne tak maš pokazenu ručičku asi prepalena bude
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Re: Nefunkční palivoměr.....

Příspěvek od likom »

FuCR píše:Zdrawim všechny puntaře, chci se zeptat neukazuje mi palivoměr na přístrojovce, newim cim to může bejt. vyměnil jsem celý plovák i reostat a pořád nic :( budu rád za kazdou pomoc.. Diky moc david PS: mám punto 1.2 16v r.v. 2000 a výš.
zdravim jak jsi se dostal k plovaku ,mi nejde odsroubovat matice cerpadla prosim o radu? mk2 1.2 8v 2003
Aligator518
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 14 bře 2006, 07:58
Bydliště: Dílna

Re: HELP - neukazuje palivoměr

Příspěvek od Aligator518 »

FuCR píše:Zdrawim všechny puntaře, chci se zeptat neukazuje mi palivoměr na přístrojovce, newim cim to může bejt. vyměnil jsem celý plovák i reostat a pořád nic :( budu rád za kazdou pomoc.. Diky moc david PS: mám punto 1.2 16v r.v. 2000 a výš.
mě taky neukazuje ale jak zjistím zdali je to v plováku nebo to je v reostatu na palubce ???
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“