naklápanie zrkadla...

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Radussio
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 říj 2011, 20:17

naklápanie zrkadla...

Příspěvek od Radussio »

Zaujímalo by ma, či sa dá nejak nastaviť naklopenie pravého spätného zrkadla pri cúvaní, zaradení spiatočky,,,dakujem za odpovede :)
Reklama
 

Lukyman
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 02 lis 2008, 23:27

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od Lukyman »

Tato funkce je dostupná pouze, pokud je auto vybaveno elektrickými sedačkami s pamětí. Tam se pak dá toto nastavit a uložit do paměti. V ostatních případech to možné není (pokud si to nesklopíš ručně). Opravte mě pokud se mylím.
Pokud máš eletrické sedačky s pamětí a nevíš jak to nastavit, tak řekni - mám tu někde návod jak se to dělá.
Fiat Croma 2,4 jtdm emotion
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od lukynen »

máš pravdu,je t psané i v návodu k použití :mrgreen:
Lukyman
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 02 lis 2008, 23:27

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od Lukyman »

Tady si to ten týpek nějak upravil, ale netuším jak
http://www.youtube.com/watch?v=h9YEGV8r ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Croma 2,4 jtdm emotion
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od lukynen »

Tohle co jsi stáhnul je automatické zklápění zrdcátek a je na to čudl vedle stahování oken a naklápění skel zrdcátek. Je to příplatková výbava aníž by jsi měl elektrické zrdcátka.
8)
Lukyman
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 02 lis 2008, 23:27

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od Lukyman »

Napsal jsem do špatného vlákna :lol: . Šlo mi o to, že to ten týpek sklápí přes dálkáč (jedině, že by se tam tajně v tom autě schoval :D )
Fiat Croma 2,4 jtdm emotion
Radussio
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 říj 2011, 20:17

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od Radussio »

Lukyman píše:Napsal jsem do špatného vlákna :lol: . Šlo mi o to, že to ten týpek sklápí přes dálkáč (jedině, že by se tam tajně v tom autě schoval :D )

ale na tej crome má nový znak a je to starý model....alebo tieto znaky sa používali aj pred faceliftom?
Lukyman
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 02 lis 2008, 23:27

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od Lukyman »

Je to croma před faceliftem a ty používají modrý znak. Po faceliftu už červený. Tady si to zřejmě sám vyměnil za nový.
Fiat Croma 2,4 jtdm emotion
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: naklápanie zrkadla...

Příspěvek od lukynen »

To je jisté,já koupil kola origi 18 a měli modrý znak -ze starého modelu a ja je též přelepoval. A ty zrcátka se zklápějí aale blinkry neblikají,pokud je nemá odstraněné z programu,což si myslím,že by tu signalizaci nenechával odstranit. Vše je možné 8) :shock:
Odpovědět

Zpět na „Croma“