vynechání motoru

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
pavel2727
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2011, 07:35

vynechání motoru

Příspěvek od pavel2727 »

pálio 1.2 8V kod motoru 178B 5.000
Pročítal jsem tohle forum a nikde jsem nenašel stejný problém. Motor za studena jede normálně, pěkně. Po zahřítí motor začne vynechávat a tak, že z normálních volnoběžných otáček spadnou tak na 300 motor se začne šíleně třepat.
Po asi pěti nízkých otáčkách se zase spamatuje a jede chvilku normálně, to se děje pořád dokola.
Vyměněny nové: svíčky, kabely. Pak jsem postavil stejné auto pojízdné plně funkční a přehazoval jsem věci.
Klapka i s nastavovačem, zapal cívky, vstřiky, snímač podtlaku, snímač otáček, znovu ještě svíčky a kabely. -žádná změna-
Vždy jsem resetoval ř.j. žádná chyba.
Při těch 300 ot jsem zkoušel odpojovat vstřikovače a při odpojení třetího se motor uklidní a jede na 3 klidně.
Hlava dolů udělat ventily: To jsem udělal jemné podpálení tam bylo. Složené -žádná změna-
Reklama
 

Uživatelský avatar
martello
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 30 dub 2006, 08:02
Bydliště: J.Hradec

Re: vynechání motoru

Příspěvek od martello »

A co skusit kabel k tomu třetímu vstřiku. Vyměněný vstřik = otáčky kolísají / odpojený vstřik = otáčky ok. Jen nápad třeba to tím kabelem nebude ale co když jo.
FIAT Palio 1.2 75Hp
Made in Brasil
pavel2727
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2011, 07:35

Re: vynechání motoru

Příspěvek od pavel2727 »

Vstřik vyměněn z dvojky na trojku a trojka na dvojku, kabel ke vstřiku přehozen z trojky na čtverku a ze čtverky na trojku. --žádná změna--
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Re: vynechání motoru

Příspěvek od bigben.m »

Zkus snímač otáček-mě to kdysi taky vypeklo
Odpovědět

Zpět na „Palio“