Klepání jako by relátko

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
filippatrik
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2012, 08:16

Klepání jako by relátko

Příspěvek od filippatrik »

Zdravím, lidi mám problém dneska jsem jel jako vždy do školy cca 35km v posledních 15km se mi začalo ozývat někde z palubovky pravidelné tukání relátka. V pojistkové skříni to není a zkoušel jsem poslouchat i v motoru. Dělá to při nastartovaném motoru, ale i když mám klíček v poloze 1. zní to někde jako by z palubovky mezi motorem a palubovkou.
Nemáte někdo zkušenost?
Mám fiat seicento 1.1 sporting
Díky moc za rady.
Reklama
 

Boris
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 27 úno 2008, 19:15

Re: Klepání jako by relátko

Příspěvek od Boris »

tomass
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 04 dub 2013, 17:21

Re: Klepání jako by relátko

Příspěvek od tomass »

Mě to dělalo něco podobného, v zimě tak 1x za týden až za měsíc, už dva roky, přes léto klid a teď zase ale už stále častěji. Už jsem na to přišel, ale nevím kde a jak to odstranit a teď se mi do toho hlavně nechce, je zima. :)

Mě to dělá nějaký relátko v souvislosti se stěračema nebo cyklovačem. Když na suchým skle nedojede stěrač až dolu na hranu okna, tak to někdy cvaká, někdy ne. Lehoulince ťuknu do páčky stěrače aby popojel, on cukne o ty 2 cm dolu a je chvíli klid. Někdy si cvakne i tak, ale výrazně potišeji a méně často, než o ty 2 cm výše. Už jsem to pozoroval asi 100x a vždy to zklidním páčkou stěrače. Až bude teplo, asi prohlídnu doběhový kontakt, cyklovač a relé stěračů. Byl by v tom čert aby to nebylo jedno z toho.
Odpovědět

Zpět na „Seicento“