Ducato 2.8JTD za jazdy zhasne...

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jozopn
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2012, 21:07

Ducato 2.8JTD za jazdy zhasne...

Příspěvek od jozopn »

Zdravim,mam ducato 2.8JTD rok 2001 a asi 3mesiace dozadu mi auto zacalo zhasinat za jazdy.Niekedy sa stalo ze to 200km islo v poriadku a inokedy zas za 20km zhaslo aj 5krat.Nastartovat hned neslo musel som pockat asi 10 sekund pri vypnutom kluci a chytilo.Auto islo na diagnostiku original fiat a zistili nejake cidlo alebo snimac to bol na cerpadle ktory vymenili a zrazu vsetko fungovalo, lenze asi pred tyzdnom sa chyba zacala opakovat..Neviete prosim co by to mohlo byt???Pekne dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 281
Registrován: 01 dub 2006, 22:04
Bydliště: Nikol-City 608479374
Kontaktovat uživatele:

Re: Ducato 2.8JTD za jazdy zhasne...

Příspěvek od Tomas-Oaza »

zajed znovu na diagnostiku. mohl by to byt jeste snimac otacek
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3 jtd
fiat multipla rallye hobbycros

www.lanciaklub.cz
radek
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2011, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Ducato 2.8JTD za jazdy zhasne...

Příspěvek od radek »

Měl jsem stejnej problem.Bylo to vysokotlaké čerpadlo které bylo vydřené a dávalo šponky a ty ucpávali sítko na regulátoru co je na čerpadle.Když auto zdechlo tak nešlo naftové elektrické čerpadlo dokud tam nepovolil tlak jak naběhlo čerpadlo normálně jsem startoval.Poznáš to tak že vyndáš regulátor z čerpadla a na jeho špičce je malé sítko a v něm budou kovové piliny stačí vyčistit ale je nutné nasadit přívod na čerpadlo a zapnout klíč a propláchnout nechat vytéct cca 1l nafty.Takto jsem najel ještě cca 30000 tkm ale pak když už jsem to musel rozebírat 2x v rumunsku a pak měl problém dojet domu tak jsem zrepasoval čerpadlo a byl pokoj.Pokud to bude ono tak poradím s repasí čerpadla za pár korun.
Odpovědět

Zpět na „Ducato“