LED

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
zibi
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 02 úno 2011, 20:51

LED

Příspěvek od zibi »

caute chcel by som sa vas opytat ci by som si do zadnych svetiel (smerovka, brzda,...) mohol dat LED ziarovky

a druha otazka ci je v legislative zakazane napriklad zelene alebo cervene svetlo v zadu nad SPZ

dik za odpovede
fiat punto 1.2 8v 44kw r.v. 2000 LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: LED

Příspěvek od kovvalsky »

zibi píše:caute chcel by som sa vas opytat ci by som si do zadnych svetiel (smerovka, brzda,...) mohol dat LED ziarovky

a druha otazka ci je v legislative zakazane napriklad zelene alebo cervene svetlo v zadu nad SPZ

dik za odpovede
myslim ze legislativa nezakazuje pouzivanie led ziaroviek pokial maju typove schvalenie a farba svetla musi byt totozna s tou co tam ma by cize nemozes dat mesto cerveneho svetla biele a co sa tyka SPZ videl som rozne farby no myslim si ze moze byt len biela alebo zlta ako aj zo svetlami
one world, one dream, one car
Sp4jo
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 09 lis 2010, 20:37
Bydliště: Ladce

Re: LED

Příspěvek od Sp4jo »

Neviem ako je to v legislative, ale na obale z autoled ziaroviek je napisane : Nepouzivat na cestnej komunikacii!
Dalsi zadrhel maju ledky v tom, ze po nahodeni ti bude na palubovke signalizovana porucha ziaroviek. Takze bud pouzijes ledky s Canbus, alebo treba namontovat odpory.
Fiat Punto MKII 1.2 r. v. 12/2001
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: LED

Příspěvek od kovvalsky »

Sp4jo píše:Neviem ako je to v legislative, ale na obale z autoled ziaroviek je napisane : Nepouzivat na cestnej komunikacii!
Dalsi zadrhel maju ledky v tom, ze po nahodeni ti bude na palubovke signalizovana porucha ziaroviek. Takze bud pouzijes ledky s Canbus, alebo treba namontovat odpory.
niektore maju homologizacie ako aj denne svietenie ale miesto 2az5 euro stoj 15az20 niekedy
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: LED

Příspěvek od PetkoPN »

Osvetlenie SPZ musi byt zlte alebo biele, farebne su zakazane......je to aj vo vyhlaske:(
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“