Bych jim za to ruce urazil...

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od peta.smolik »

Onehdá se mi něco podobnýho stalo s Fiatem 127
http://www.novinky.cz/krimi/263509-mlad ... ratit.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Reklama
 

oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od oldoss »

Boze a co? Troska srandy a recesie nezaskodi. Zase nerobte z tych plechovic nejake modly. Su to iba auta...
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od bobas »

Jo,akorat kdyz ti pak promacknou blatnik,podrou auto apod,jen proto,ze se chteji pobavit,trosku pi....na ne?bych chtel videt tebe,kdyby ti nekdo odnesl auto,asi by jsi mu jeste podekoval..
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od peta.smolik »

oldoss píše:Boze a co? Troska srandy a recesie nezaskodi. Zase nerobte z tych plechovic nejake modly. Su to iba auta...
Se někdy zamysli... Představ si že by ti poponesly to auto tobě... To ještě ta 600 měla relativně všechno pevný ale co tvý Punto? Plechy téměř papírový a myslíš že by se srali??? Chytli by ho za co by chytnout šlo... Takže za blatníky... Myslíš že sou tak pevný??? Minimálně bys je měl zvohejbaný néli urvaný nebo urvaný nosníky... Mně ta 127 únos o 10 metrů vydržela ovšem o Puntu pochybuju... Takže kámo modli se aby recesisti nepotkali tvoje auto :D
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od oldoss »

Recesisti uz moje auto stretli. Odtrhli mi kritku na nadrzi ale tak co dalo sa to opravit a ideme dalej. Samozrejme, ze to cloveka nastve a stretnut ho pri to tak by som si zgustol...
Ale tamto bolo pisane, ze to bola stara kokosina co po kope drzala vdaka hrzdi asi. Sa tu nehrajte na neviem koho podobne blbosti sa stvarali vzdy aj sa budu stvarat. Chlapcov chytili, vratili to naspat tak co. Ach jaj sa zacnete k tym autam pomaly modlit...
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od peta.smolik »

No já teda na fotce vidím 50let starýho veterána Fiat 600 a vypadá udržovaně takže nechci ani domejšlet co se jeho "odnosem" mohlo stát
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od kovvalsky »

peta.smolik píše:No já teda na fotce vidím 50let starýho veterána Fiat 600 a vypadá udržovaně takže nechci ani domejšlet co se jeho "odnosem" mohlo stát
ty somar na tej fotke je napisane ze ilustracne foto . skor ako napises niaky blby clanok radsej sa pozri veci viac pod kozu
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od peta.smolik »

kovvalsky píše:
peta.smolik píše:No já teda na fotce vidím 50let starýho veterána Fiat 600 a vypadá udržovaně takže nechci ani domejšlet co se jeho "odnosem" mohlo stát
ty somar na tej fotke je napisane ze ilustracne foto . skor ako napises niaky blby clanok radsej sa pozri veci viac pod kozu
Hele ty somáre pro tvou informaci ilustrační foto ale Fiatu 600 protože se unesené auto nepodařilo vyfotit...
Dřív než napíšeš nějakej tupej komentář zjisti si věc víc do hloubky :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od kovvalsky »

peta.smolik píše:
kovvalsky píše:
peta.smolik píše:No já teda na fotce vidím 50let starýho veterána Fiat 600 a vypadá udržovaně takže nechci ani domejšlet co se jeho "odnosem" mohlo stát
ty somar na tej fotke je napisane ze ilustracne foto . skor ako napises niaky blby clanok radsej sa pozri veci viac pod kozu
Hele ty somáre pro tvou informaci ilustrační foto ale Fiatu 600 protože se unesené auto nepodařilo vyfotit...
Dřív než napíšeš nějakej tupej komentář zjisti si věc víc do hloubky :lol:
Naco teda komentujes ilustracne foto ked ani nevies ako to auto vyzeralo
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od peta.smolik »

kovvalsky:Byl to Fiat 600 ve velmi zachovalém provozuschopném stavu modré barvy téměř totožné s ilustračním fotem: dle vyjádření redakce...
Ale tohle vlákno jsem založil stejně z důvodu který ti podle tvých komentářů asi zůstane utajen
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od intel_sk »

ved sa tomu autu nic nestalo....a to je hlavne,stavalo aj v KE ze ked si chalani dali viac pív tak to nejaka fiatka odniesla (preparkovanie) :D :D :D :D
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Azri
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 29 led 2012, 22:07

Re: Bych jim za to ruce urazil...

Příspěvek od Azri »

zalezi od pristupu k majetku cudzich ludi. ale aj od pristupu majitela k svojmu autu. pre niekoho je to len prostriedok. pre niekoho je to prostriedok ku ktoremu ma vztah a chce ho mat v dobrom stave. mna osobne by tiez nepotesilo keby mi to urobili. Ak by sa auto neposkodilo tak by som to este rozdychal, ak by ho poskodili tak uz by som taky nadseny nebol. A to mam 10 rocne auto ktore som uz kupil s pokrcenymi plechmi a skrabancami. Neznamena to vsak ze chcem pridavat dalsie. Snazim sa auto drzat v dobrom stave a neposkodit ho. To plati aj pri inych autach a napriklad parkovani. Snazim sa brat ohlad na ostatnych vodicov (zaparkovat tak aby ten vedla mohol nastupit do auta, neposkodit cudzie auto atd.). Niekomu sa zda vtipne ze inemu otrha stierace z auta a okope mu dvere lebo sa cestou domov nudi...
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“