Oprava karoserie

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr82
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 28 říj 2009, 14:37
Bydliště: Ostrava

Oprava karoserie

Příspěvek od Petr82 »

Zdarec, nemůžete mi někdo poradit, kde by se dal koupit zadní díl karoserie. Stala se mi nepříjemnost viz fota. Nejlépe na severní moravě (Ostrava, F-M, Český Těšín) nebo v Polsku kolem hranic.
Díky

Obrázek

Obrázek
... ::: Live is game ::: ...
Fiat Bravo ICE 1,4 16V 95k
Reklama
 

Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Oprava karoserie

Příspěvek od rogi »

ak to nieje prasknute pretmelit a prestriekat ved to je náraznik, narazniky sa nepredavaju v laku, v len predpríprave na striekanie :wink:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: Oprava karoserie

Příspěvek od amadeuxs »

Zdravím Vas, mal som totozny problem, a dal som si to spravit, a je to zase ako original, naraznik stoji cca 200 - 300 eur, neoplati sa kupit. toto pekne vedia sravit.
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: Oprava karoserie

Příspěvek od Darth.W »

to je hlupost kupovat koli tomu novy naraznik ... staci to dat opravit lakyrnikovi
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava karoserie

Příspěvek od durkovic »

mal som zatlačenú celu lavu stranu od predných dverí cez zadné až kusok po nárazník, zeveril som to odbornému servisu (nie fiat) a super, ako by autu nič nebolo takže takáto maličkosť ako je na foto spraví každý lepší autoservis najlepšie ak maju aj svoju lakovaciu komoru pripadne potom auto odvezú na lakovanie narazníku niekam inam, mas to ešte dobre pretože máš pastelovu červenú tak ako ja tie niesu až take drahé na opravu, horšie je to s tými metlami a všelikými perleťami, to už treba trocha viac majstrovať na tom, pripadne zveriť rovno fiatu ale niekedy ani tam nieje výsledok 100% istý. a ako píšu kolegovia vyššie všetky lakované dialy su len predstrieknuté základovkou a potom podla daneho auta a čísla laku sa to strieka do final podoby, ( nárazníky, spojlery a pod)

takže to máš v poho.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Uživatelský avatar
Petr82
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 28 říj 2009, 14:37
Bydliště: Ostrava

Re: Oprava karoserie

Příspěvek od Petr82 »

Jen najít nějakou lakovnu v okolí Ostravy, takže pokud někdo zná tak sem sní. Jinka Fiat mi to spočetl (práce, lak) za 10 tis. Kč. Což mi přijde trochu moc.
... ::: Live is game ::: ...
Fiat Bravo ICE 1,4 16V 95k
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava karoserie

Příspěvek od durkovic »

tak to si napočítali vo fiate trocha moc kedže ide asi len o lakovanie alebo je ten nárazník aj zapučený ? ja som platil za všetko okolo 220€ a to sa kytovali a vyťahovali plechy na celej lavej strane + zaklad + striekanie samozrejme nie vo fiat servise tam by za taku opravu odomna popýtali snad aj 30 000.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Uživatelský avatar
Petr82
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 28 říj 2009, 14:37
Bydliště: Ostrava

Re: Oprava karoserie

Příspěvek od Petr82 »

pro info poptal jsem ještě jeden servis FIAT tam mi to jsou schopní dát do kupy za cca 4000 u A.T.U. mi to odhadli na 2500 ale musí se na to podívat nějaký odborník až z Prahy.
... ::: Live is game ::: ...
Fiat Bravo ICE 1,4 16V 95k
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“