Výroba nového klíče PUNTO

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
MichalPraha
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 kvě 2012, 16:06

Výroba nového klíče PUNTO

Příspěvek od MichalPraha »

Ahoj, potřeboval bych někoho šikovného, kdo umí nahrát nový klíč do Fiat Punto MKI rok: 1997.
Klíč jsem našel zde http://www.dealextreme.com/p/fiat-id48- ... -key-16672" onclick="window.open(this.href);return false; ale ještě neobjednal, rád bych se poradil s někým zkušeným.
Dohodneme se na odměně.

Jsem z Prahy, ale dojedu kamkoliv.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jam3ss
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 26 úno 2012, 23:38
Bydliště: Uherský Brod

Re: Výroba nového klíče PUNTO

Příspěvek od Jam3ss »

Co mi říkali v klasickém obchodě, kde dělají autoklíče i s imobilizérem, tak že fiat má 2 způsoby a jeden z nich je nákladnější a ten nákladnější mám zrovna i já cca 3500,-
Černý Fiát Punto II 1.9 JTD SX r.v. 2001
Martin
Fiaťák
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2010, 21:04

Re: Výroba nového klíče PUNTO

Příspěvek od Martin »

Jsou dva způsoby.Servis to řeší dle požadavků zákazníka.Buď necháš objednat nový klíč a na počkání ti přehodí mikročip ze starého klíče (otázka 1200 Kč) nebo ti za 3500 Kč udělají klíče dva,pro které si musíš přijít s techničákem a dokladem totožnosti a servis ti je přidá do ŘJ.Tak nějak mi to popisoval borec ze servisu.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba nového klíče PUNTO

Příspěvek od peta.smolik »

V Itálii stojí novej klíč klasika 25 euro je to včetně spárování s jednotkou a 35 euro chtějí za to samé ale klíč sklápěcí
Předloni jsem to řešil bo mám u obou modrých prasklé očko ale nešel sem do toho a začal sem používat Master klíč (velký červený)
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
cinzano
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 261
Registrován: 19 dub 2011, 08:05

Re: Výroba nového klíče PUNTO

Příspěvek od cinzano »

1997 bude mít starší systém s pevným a ne plovoucím kódem. Každopádně vobastlit se to dá nejméně dvěma způsoby:
a) Ze starého klíče se vyndá čip a nějak se upevní na nový klíč, který si člověk nechá za zhruba dvě stovky vyřezat např. v Tescu atp. Polotovar je pro Punto stejný jako pro Tipo.
b) Jako předchozí, ale čip se přichytí k snímači u spínací skříňky (černý plastový kroužek kolem zámku). V tomhle případě ovšem přestává plnit funkci imobilizér.
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“