TIP - Osvětlení kufru

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

TIP - Osvětlení kufru

Příspěvek od adaman »

Nazdar lidi, jak je to s osvětlení m kufru u Punta S55??? Ja tam žádný osvětlení nemám a ani se mi nezdá, že by tam někdy bylo... Prosím o odpověď. Neškodila by ani fotka jak to vypadá. Na dolní straně pátých dveří je asi 5 kolíčků dosedajících na kontakty, tak předpokládám, že to má s osvětlením souvislost.
Reklama
 

Pavel-RyVeS
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 13 čer 2006, 22:17
Bydliště: Louny - Citoliby
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení kufru

Příspěvek od Pavel-RyVeS »

adaman píše:Nazdar lidi, jak je to s osvětlení m kufru u Punta S55??? Ja tam žádný osvětlení nemám a ani se mi nezdá, že by tam někdy bylo... Prosím o odpověď. Neškodila by ani fotka jak to vypadá. Na dolní straně pátých dveří je asi 5 kolíčků dosedajících na kontakty, tak předpokládám, že to má s osvětlením souvislost.
Fotku mas na mailu.
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Díky za odpověď. Koukám, že to co máš na fotkách mi tam přesně chybí. Tak by mě zajímalo, jestli to tam u nějakejch verzí chybělo a nebo to tam někdo vykotlal a hlavně jestli se to dá někde sehnat...
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
Pavel-RyVeS
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 13 čer 2006, 22:17
Bydliště: Louny - Citoliby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel-RyVeS »

adaman píše:Díky za odpověď. Koukám, že to co máš na fotkách mi tam přesně chybí. Tak by mě zajímalo, jestli to tam u nějakejch verzí chybělo a nebo to tam někdo vykotlal a hlavně jestli se to dá někde sehnat...
To co mam ja je na 99% origo. Neznam moc vybavy ale todle ma el. okna, ABS, airbagy, servo, tak mozna je to nejaka lepsi vybava.
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

No kromě toho serva mam stejnou výbavu jako ty..... Teď musim hlavně zjistit jestli se to dá někde sehnat a hlavně jetstli to jde snadno zapojit...
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
Pavel-RyVeS
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 13 čer 2006, 22:17
Bydliště: Louny - Citoliby
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od Pavel-RyVeS »

Tak uz mi jde web a tak sem muzu dat tu fotku.
Pokud si sezenes tu lapmicku na vrakaci, tak neni problem to zprovoznit. Nevim od kud ses ale kdyztak s tim muzu pomoct.
Obrázek
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

No já jsem z jižních čech od Českýho Krumlova, ale to nevadí ja to už snad nějak vykoumám...
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Čau tak už jsem sehnal lampičku.... Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevite, jestli u 55Ska jsou natažený kabely k tej lampičce, nebo si je tam člověk musí natáhnout, a pokud jo tak odkud :(
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Tady fakt neni nikdo kdo by mi poradil jak zapojit tu lampičku v kufru a hlavně kde bych měl hledat ty draty???? :cry:
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
Pavel-RyVeS
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 13 čer 2006, 22:17
Bydliště: Louny - Citoliby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel-RyVeS »

adaman píše:Tady fakt neni nikdo kdo by mi poradil jak zapojit tu lampičku v kufru a hlavně kde bych měl hledat ty draty???? :cry:
Pokud tam nemas pripravu, tak budes muset improvizovat. Neni to nic tezkyho. Pokud nenajdes nikde v kufru trvaly napejeni +12, tak ho natahni od pojistkove skinky a kostru budes spinat pres spinac.
Obrázek
Pokud nemas origo spinac, tak se da pouzit jakykoliv univerzalni.
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Prosimtě a nevíš odkud je originálně tahaný to 12V napětí???
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
Pavel-RyVeS
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 13 čer 2006, 22:17
Bydliště: Louny - Citoliby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel-RyVeS »

adaman píše:Prosimtě a nevíš odkud je originálně tahaný to 12V napětí???
origo to nevim, to bych musel rozebrat cely auto :-). V pojistkovy skrince najdi podle zkousecky, osvetleni interieru nebo neco podobnyho a od toho bych natah navej kablik.
Naposledy upravil(a) Pavel-RyVeS dne 26 zář 2006, 11:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Obrázek

Origoš je spínanej mínus a plus je z pojistky 10
adaman
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2006, 14:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adaman »

Díky za schéma. Prosimtě a nevíš kudy vedou fyzicky ty dráty, abych se moh podívat jestli tam náhodou nejsou jen zapadlý a nemusel přitom rozebírat půl auta???Jo a nevíte někdo náhodou jestli to osvětlení kufru u 55S-ka normálně chybělo a nebo to nějakej gauner vyraboval???
Fiat Punto 55S 1.1 r.v. 1998
e-mail: adaman@email.cz
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

adaman píše:Díky za schéma. Prosimtě a nevíš kudy vedou fyzicky ty dráty, abych se moh podívat jestli tam náhodou nejsou jen zapadlý a nemusel přitom rozebírat půl auta???Jo a nevíte někdo náhodou jestli to osvětlení kufru u 55S-ka normálně chybělo a nebo to nějakej gauner vyraboval???
Punto 55S to nemala od výroby! Ja som tam dotiahol plusko cez poistku a spínač som dal hneď vedla kontaktov na zadná dvere. a funguje! a miesto pre svetielko sa mi zdalo tiež dosť schované tak som mu zmenil miesto a dal so ho bližšie ku dverám do toho lastu pod plato . svieti to lepšie ! použil som svetielko z Daewoo Nexie kufor. ako sem dať foto zatial neviem . 8)
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“