Problém s GP v mraze.

Vše co se týká Punta MK3

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
gazdajozef
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro 2010, 16:03

Problém s GP v mraze.

Příspěvek od gazdajozef »

Zdravím.
Vedel by my niekto pomôcť z mojím problémom?
Týka sa to toho, že keď je vonku mrazivé počasie nad -5 tak mi zvykne svietiť žltá kontrolka motora. Ručička teploty si behá hore dole, poriadne to nekúri a nejde to poriadne ani do otáčok max 4000. Nerobí to zakaždým a nerobí to ani stále pri tej teplote -5. Dnes bolo ráno -18 a všetko bolo v pohode. Predvčerom -10 a blblo to.
Ešte sa mi stalo, že keď som naštartoval ostali mi svietiť všetky kontrolky. Nešli smerovky, ručičky nič Motor však bežal normálne aj kúril. Viac krát som štartoval a nič. Som sa na to vykašľal a keď som po pár hodinách sadol, (tiež v mraze) nič auto išlo ako keby nič. toto sa mi už stalo viac krát, ale vždy po reštartovaní to opäť išlo normálne, len teraz raz nie a nie.
Inak auto má pravidelný servis, testy a všetko. V servise na nič zatiaľ na nič neprišli, lebo sa mi ešte nepodarilo tam dostať práve vtedy keď som mal tento problém. GP 2006 1,2 8V Active, Benzín samozrejme.
Ďakujem ak by mi vedel niekto poradiť.
Reklama
 

1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Re: Problém s GP v mraze.

Příspěvek od 1nekros1 »

tu baterku co tam mas vyhod a kup si dajaku poriadnu. bud je ta baterkla stara alebo nema dostatocny startovaci prud. podalsie sa to da riesit aj v origo servise kde sa nahrava opravny soft koli abnormalnemu poklesu napetia. podalsie treba skontrolovat privodny kabel (kostriaci) co je medzi motorom a karoseriou
ostatne mas vysvetlene na:
http://forum.gpfans.cz/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Grande Punto“